برجامانده از قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا؛
درحالیکه از سوی مسئولان AFC، مدیر یا سرپرست تیم، مدیر رسانه‌ای، مدیر بازاریابی و مدیر مسابقات به مراسم لیگ قهرمانان آسیا دعوت شده بودند، حضور مدیران تراکتورسازی در این مراسم اتفاقی عجیب بود.
کد خبر: ۵۶۰۱۷
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۶
به گزارش خبرنگار اول نیوز، مراسم قرعه‌کشی دوازدهمین دوره لیگ قهرمانان آسیا ظهر سه‌شنبه در کوالالامپور برگزار شد که طی آن نمایندگان ایران، حریفان خود را در مرحله گروهی این مسابقات شناختند.

مسئولان  AFC از هر باشگاه 4 نماینده را برای حضور در این مراسم دعوت کرده بودند که شامل مدیر که در ایران به آن سرپرست می‌گویند، مدیر رسانه‌ای، مدیر بازاریابی و مدیر مسابقات که باید با ناظر مسابقه برای حسن انجام بازی همکاری کند، بود.

در این بین اما حضور حمید زینی‌زاده مدیرعامل و علی نصیری قائم باشگاه تراکتورسازی در محل برگزاری قرعه‌کشی اتفاقی عجیب بود و معلوم نیست آنها به چه عنوانی در این مراسم شرکت کردند.

درحالیکه حسن آذرنیا به عنوان سرپرست یا همان مدیر تیم در این مراسم حضور یافت، به نظر می‌رسید زینی‌زاده به عنوان مدیر مسابقات و نصیری به عنوان مدیربازاریابی به کوالالامپور سفر کرده‌اند.

با توجه به اینکه مدیران عامل باشگاه استقلال، فولادخوزستان و سپاهان اصفهان در این مراسم شرکت نکردند، مدیران باشگاه تراکتورسازی هم باید حداقل برای احترام به جایگاه مدیریت این باشگاه پرطرفدار، به این سفر خارجی نمی‌رفتند تا هم جایگاه خود را حفظ کنند و هم شان این باشگاه تبریزی‌ را.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: