با درخواست فدراسیون هندبال از حضور یک خواننده لس آنجلسی در مراسم افتتاحیه جام جهانی هندبال جلوگیری شد.
کد خبر: ۶۷۹۵۸
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۱
به گزارش تسنیم، مراسم افتتاحیه جام جهانی هندبال از ساعت 19 امروز (پنج‌شنبه) به وقت محلی (19:30 به وقت تهران) در تالار 16 هزار نفری لوسیل، برگزار می‌شود و کشور میزبان برای این مراسم سورپرایزهای ویژه‌ای در نظر دارد. از مراسم آتش بازی و فرود چتربازان در بیرون از سالن گرفته تا مراسم ویژه نورافشانی در داخل تالار، بخشی از برنامه قطری‌ها برای افتتاحیه بیست و چهارمین دوره جام جهانی هندبال مردان جهان است.

از جمله دیگر برنامه‌های مراسم افتتاحیه اجرای ترانه توسط خوانندگان منتسب به کشورهای حاضر در مسابقات بود که در اقدامی عجیب و شیطنت آمیز، یک خواننده لس آنجلسی برای اجرای برنامه به نمایندگی از ایران در نظر گرفته شده بود. با این حال اقدام به موقع فدراسیون هندبال در اعتراض به این موضوع و پیگیری‌های داود توکلی نماینده ایران در فدراسیون جهانی هندبال، سبب شد حضور این خواننده در مراسم افتتاحیه منتفی شود.

مسابقات جام جهانی هندبال از 25 دی تا 13 بهمن در دوحه قطر برگزار می‌شود و تیم ملی هندبال ایران روز جمعه 26 دی از ساعت 15:30 به وقت تهران برابر بوسنی و هرزگوین، نخستین دیدار خود در این رویداد را برگزار خواهد کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: