سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با برگزاری دو بازی دوستانه در دوبی تیمش به مرز آمادگی رسیده است.
کد خبر: ۶۸۱۰۲
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۹

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با برگزاری دو بازی دوستانه در دوبی تیمش به مرز آمادگی رسیده است.

حمید درخشان پس از بازگشت از اردوی امارات در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برگزاری اردوی پرسپولیس در دوبی، اظهار کرد: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و فرصت خوبی به وجود آمد تا تمرینات ویژه‌ای را برگزار کنیم. ما در دوبی به دور از مسائل حاشیه‌ای فقط تمرین می‌کردیم. دو بازی دوستانه هم برگزار کردیم و توانستیم در این دو بازی به خوبی تیم را ارزیابی کنیم. در کل معتقدم این اردو کمک زیادی به آماده سازی تیم ما کرده است.

وی درباره‌ی کادر پزشکی تیمش هم گفت: فیزیوتراپ تیم به دلیل مشکلات خروجی که داشت نتوانست در کنار ما باشد اما با این حال دکتر مرتضوی تلاش های زیادی را انجام داد تا تیم از نظر مسائل پزشکی دچار مشکل نشود. بازیکنانمان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند و به شرایط مطلوبی رسیدند. در نتیجه‌ با توجه به هماهنگی که در تیم به وجود آمده است، توانستیم بازی‌های خوبی را مقابل بنیادکار و راس الخیمه به نمایش بگذاریم. در صدد هستیم یکی، دو بازی دیگر در تهران انجام دهیم تا به آمادگی ایده‌آل برسیم.

درخشان در بخش دیگری از صحبت‌های خود به حاشیه‌هایی که برای پیام صادقیان ایجاد شد، تصریح کرد: من تعجب می‌کنم چرا برای هر بازیکنی که بازی نمی‌کند رسانه‌ها حاشیه درست می‌کنند؟ غیر از آن چیزی که در رسانه‌های ایران نوشته می‌شد اتفاق افتاد. پیام واقعا بیمار بود و من به او اجازه داده بودم که استراحت کند. بنابراین برای این که از شرایط آرمانی دور نشود، تصمیم گرفتیم در بازی با بنیادکار بازی نکند، نمی‌دانم واقعا چرا برخی رسانه‌ها دوست دارند حاشیه سازی کنند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا قرار است بازیکن جدیدی به جمع تان اضافه شود نیز، اظهار کرد: یک بازیکن برزیلی و یک بازیکن دیگر که اهل کشور ازبکستان است، به جمع ما اضافه خواهند شد. من بازی‌های این دو بازیکن را دیده‌ام، اما در نظر داریم پس از انجام تست فنی این بازیکنان را جذب کنیم.

وی در ادامه درباره بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا هم، خاطر نشان کرد: من بازی‌های ایران را تماشا کرده‌ام و معتقدم که تیم ملی ایران بازی رو به جلویی ارائه نکرده است. ما فقط روی کارهای دفاعی برنامه‌ریزی ‌کرده‌ایم و به دنبال این بودیم که روی حرکت های انفرادی به گل برسیم. به همین دلیل اعتقاد دارم که انتظارت ما از تیم ملی ایران برآورده نشده است. ما دوست داریم تیم ملی ایران یک بازی رو به جلو و تماشایی را ارائه کند. البته نباید فراموش کنیم در حال حاضر تیم نتایج خوبی گرفته است.

سرمربی تیم پرسپولیس خاطر نشان کرد: ما بازی سختی مقابل تیم ملی امارات خواهیم داشت، زیرا هر دو تیم برای سرگروهی به میدان می آیند اما من معتقدم که تیمی که قرار است قهرمان شود نباید استرس پیروزی مقابل امارات را داشته باشد، بلکه باید به راحتی همه تیم‌ها را شکست دهد. البته فراموش نکنید ما با یک تساوی به دور بعد صعود می‌کنیم. امیدوارم که یک بازی خوب از تیم ملی ایران شاهد باشیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: