رئیس زیر کمیته کنترل دوپینگ فدراسیون فوتبال از محرومیت دو بازیکن لیگ برتری به دلیل استفاده از ماده ممنوعه خبر داد.
کد خبر: ۶۸۱۱۲
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۷
به گزارش تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دکتر توحید سیف برقی، رئیس زیر کمیته کنترل دوپینگ فدراسیون فوتبال درباره اعلام رای بازیکنان متهم به دوپینگ گفت: ایوب والی بازیکن تیم فوتبال بزرگسالان فولاد خوزستان به علت استفاده از ماده ممنوعه  از گروه «استروییدی» به مدت دو سال از فعالیت‌های مرتبط با فوتبال محروم شد.

وی افزود: پیمان بابایی بازیکن تیم فوتبال بزرگسالان تراکتورسازی تبریز نیز به علت استفاده از ماده ممنوعه از گروه استروییدی به مدت دو سال از فعالیت‌های رسمی مرتبط با فوتبال محروم شد.

رییس زیر کمیته کنترل دوپینگ فدراسیون فوتبال ادامه داد: محسن نظام دوست، بازیکن فوتسال بزرگسالان براساس بند دوم ماده 77 آیین نامه کنترل دوپینگ فوتبال از این اتهام تبرئه و از تعلیق موقت خارج شده و می‌تواند تیم خود را در مسابقات آینده همراهی کند.

سیف برقی در پایان گفت: علاوه بر این، رسیدگی به تخلف دوپینگ دو بازیکن لیگ برتر آقایان و بانوان در حال انجام است و این دو نفر در جلسه استماع و بدوی به دفاع از خود پرداختند که بعد از ابلاغ رای کمیسیون بدوی، این افراد به مدت سه روز کاری اداری فرصت استیناف از رای را خواهند داشت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: