سرمربی تیم ملی ایران با ابراز خرسندی از موفقیت شاگردانش گفت، آنها نمایشی فوق‌العاده برابر امارات داشتند.
کد خبر: ۶۸۱۲۸
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۷

سرمربی تیم ملی ایران با ابراز خرسندی از موفقیت شاگردانش گفت، آنها نمایشی فوق‌العاده برابر امارات داشتند.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی‌روش پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی ایران برابر امارات گفت: پیش از هر چیز می‌خواهم به این نکته اشاره کنم که امشب تنها پاسخگوی سوالات درباره بازی با امارات هستم و درباره چیز دیگری صحبت نمی‌کنم. امروز شاهد یک بازی خیلی خوب بودیم و خوشحالم که موفق شدیم پیروز میدان شویم. اعتقاد دارم تیم ملی امارات بهترین تیم غرب آسیاست و آنها امروز یک فوتبال عالی ارائه دادند. بازیکنان آنها در کارهای ترکیبی خوب بودند و فراموش نمی‌کنیم که چند سال است کنار هم بازی می‌کنند و همدیگر را می‌شناسند. به خاطر این بازی خوب به آنها تبریک می‌گویم.

او افزود: در درجه دوم به بازیکنان خودم تبریک می‌گویم. آنها آماده بودند تا پیروز شوند و گذشت را در آنها دیدم. بازیکنان من فوق‌العاده تلاش کردند و شاید اماراتی‌ها در تعداد پاس بیشتر از ما بودند ولی ما به لحاظ تیمی بهتر بودیم و در این بازی احساسی، پیروز شدیم.

کارلوس کی‌روش در پاسخ به سوالی درباره تغییر ترکیب تیم ملی در این دیدار نسبت به دو بازی قبلی عنوان کرد: ما می‌خواستیم در این دیدار بازیکنان جوان‌تر را که طراوت بیشتری دارند و به لحاظ مصدومیت هم در شرایط امن‌تری حضور دارند، به میدان بفرستیم اما همان طور که قوچان‌نژاد گفت ما الان در جایگاهی هستیم که همه بازیکنان‌مان به لحاظ تکنیکی و روحی روانی آماده بازی کردن هستند. در مقابل امارات دیدید رفیعی، جهانبخش و امیری چقدر دوندگی داشتند و عملکرد خوبی را ارائه دادند. من نمی‌خواستم در ابتدای بازی ریسک کنم اما در اواسط کار چون نیاز به این کار بود، بازیکنان باتجربه‌ای مثل دژآگه و قوچان‌نژاد را به زمین آوردیم. در مجموع از عملکرد تیمم در این دیدار راضی هستم.

سرمربی تیم ملی ایران در پاسخ به سوالی درباره اظهارات سرمربی امارات و این که گفت ایران به کمک داوری تیمش را شکست داده است، بیان کرد: نمی‌خواهم چیزی بگویم که در نهایت به جریمه شدنم توسط AFC منجر شود. فقط فکر می‌کنم که بازی بسیار خوبی را از دو تیم دیدیم و رقابت میان دو تیم از سطح خوبی برخوردار بود. صحبت دیگری در این باره ندارم اما این را هم بگویم که زمانی در رابطه با داوری صحبت می‌کنم که از لحاظ فیزیکی و روانی بازیکنانم به خطر بیفتند؛ چرا که همیشه پشت بازیکنانم هستم و حامی آن‌ها محسوب می‌شوم.

کی‌روش در پاسخ به این که تیم ملی به خوبی دفاع می‌کند؛ هر چند تعداد حملات این تیم زیاد نیست ولی به خوبی گل می‌زند و نیز این که نظر سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران درباره نقطه ضعف‌های این تیم چیست، اظهار کرد: همیشه باید سعی کنیم بهبود و پیشرفت داشته باشیم و هیچ تیمی را ندیده‌ام که از تمام لحاظ کامل باشد. من به مشکلات، ضعف نمی‌گویم بلکه آن را اشتباهات طبیعی بازیکنان می‌دانم. هرچند آنها سعی می‌کنند که کمترین اشتباه را داشته باشند و ما نیز به عنوان یک تیم سعی می‌کنیم اشتباهات خود را بهبود بخشیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: