پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه تیم ملی فوتبال مقابل امارات نمایشی خوبی نداشت ابراز امیدواری کرد که تیم ملی بتواند با ارائه یک نمایش زیبا عراق را شکست دهد.
کد خبر: ۶۸۱۷۶
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۶

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه تیم ملی فوتبال مقابل امارات نمایشی خوبی نداشت ابراز امیدواری کرد که تیم ملی بتواند با ارائه یک نمایش زیبا عراق را شکست دهد.

علی پروین در گفت‌و‌گو با ایسنا درباره عملکرد تیم ملی فوتبال مقابل امارات و صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا گفت: به نظر من مقابل امارات بازی خوبی ارائه ندادیم اما در فوتبال،‌ نتیجه مهم است. بازیکنان احتمالاً به خاطر اینکه از صعود خیال‌شان راحت بود حیلی خوب بازی نکردند اما،‌ در مجموع نتیجه مهم بود که توانستیم آن‌ها را شکست دهیم.

پروین با بیان اینکه کی روش خوب کار می‌کند و از لحاظ فنی ایرادی ندارد،‌ تصریح کرد: من نسبت به کی‌روش انتقاد فنی ندارم اما حرف من به خاطر این بود که نباید به خاطر تیم ملی لیگ را به مدت 55 روز به تعطیلی بکشانند.

پروین درباره پیش بینی خود از بازی تیم ملی مقابل عراق در مرحله یک چهارم نهایی گفت:‌ عراق همواره از تیم های خوب آسیا بوده و پرقدرت بازی می‌کند. به نظر من بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت. آن‌ها از لحاظ فیزیکی بسیار قوی بازی می‌کنند. ان‌شاء الله تیم ملی بتواند مقابل عراق به پیروزی برسد و باارائه یک بازی حساب شده و زیبا بتوانیم عراق را شکست دهیم.

وی هم‌چنین درباره جلسه ‌اش در سازمان خصوصی سازی برای خرید باشگاه پرسپولیس به ایسنا گفت: عصر سه شنبه جلسه‌ی دو ساعته‌ای با پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی داشتیم که در این جلسه علاوه بر من عابدینی، هدایتی و سردار رویانیان نیز حضور داشتند. من تا به امروز فکر نمی کردم عزمی برای فروش باشگاه پرسپولیس وجود داشته باشد اما امروز مشاهده کردم سازمان خصوصی سازی در این رابطه بسیار جدی است و می خواهد باشگاه پرسپولیس را از طریق قواعد تعیین شده به فروش برساند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس افزود: 20 درصد از سهامی که قرار است در اختیار پیشکسوتان پرسپولیس قرار بگیرد مجانی نیست و آن‌ها باید برای گرفتن این مقدار از سهام پول پرداخت کنند. البته خریدار باشگاه پرسپولیس باید سهامی را که به پیشکسوتان می‌دهد همان قیمتی باشد که از دولت خریده و نه گران‌تر. اما باقی سهام را می تواند گرانتر بفروشد.

وی تصریح کرد: ما جلسات زیادی با عابدینی و هدایتی حداقل یک روز در میان بابت این موضوع برگزار می‌کنیم. رئیس سازمان خصوصی سازی دیدگاه خوبی در مورد فروش باشگاه پرسپولیس دارد و بسیار منطقی صحبت کرد. آن‌ها نظرشان این است که 40 درصد فروش باشگاه پرسپولیس که مبلغ 290 میلیارد تومان است را به صورت نقد دریافت کنند و 60 درصد باقی مانده را طی دو سال بگیرند. ما در این جلسه سعی کردیم که 40 درصد نقد را به 20 درصد کاهش دهیم و 80 درصد باقی مانده را نیز طی 5 سال پرداخت کنیم که قرار شد او در این باره به ما جواب بدهد هر چند پوری حسینی اعلام کرد هیچ قولی نمی دهد که حتما با این موضوع موافقت شود اما گفت اگر توانست این کار را انجام خواهد داد.

پروین تصریح کرد: همه ما از جمله هدایتی،‌ رویانیان و عابدینی اصرار داشتیم که 20 درصد از مبلغ خرید پرسپولیس را نقدا پرداخت کنیم و باقی آن را در مدت 5 سال تسویه کنیم هر چند با توجه به صحبت‌هایی که رئیس سازمان خصوصی سازی داشت فکر نمی‌کنم با این موضوع موافقت شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه اگر این پیشنهاد از سوی سازمان خصوصی سازی مورد موافقت قرار نگیرد آیا کماکان برای خرید باشگاه پرسپولیس اقدام خواهید کرد یا خیر؟ گفت:‌ ما که این میزان پول برای خرید پرسپولیس نداریم. قبول این مورد و پیشنهاد برای خرید پرسپولیس بر عهده حسین هدایتی است و اگر سازمان خصوصی سازی پیشنهاد ما را قبول نکند باید نظر حسین هدایتی را برای خرید پرسپولیس جویا شویم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: