هواداران تیم ملی فوتبال ایران پس از حذف از رقابتهای جام ملت‌های آسیا صبح شنبه در محل هتل این تیم حضور یافته و به حمایت از کادرفنی و بازیکنان پرداختند.
کد خبر: ۶۸۲۸۰
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۶
به گزارش مهر، حدود 50 نفر از هواداران تیم ملی صبح امروز با حضور در هتل "کرون پلازا" به تشویق تیم ملی ایران پرداختند. آنها در زمان دیدن کارلوس کی‌روش به شدت سرمربی تیم ملی را تشویق کردند و او نیز به تشویق‌های هواداران واکنش نشان داد. این اتفاق برای بازیکنان دیگر هم رخ می‌داد و از سوی هواداران تشویق می‌شدند.

بسیاری از هواداران تیم ملی که در هتل محل اقامات ملی‌پوشان حضور یافته‌‎اند، معتقد بودند که ایران به خاطر اشتباه داور مغلوب عراق شده و شایسته شکست در این بازی نبوده است. ضمن اینکه یکی از هواداران اعلام کرد "مارک بوسنیچ" در ویژه برنامه جام ملت‌‎های آسیا در شبکه فاکس نیوز گفته است که داور با اشتباهات فاحش خود، پیروزی را از تیم ایران دزدید.

هواداران حاضر در هتل تیم ملی همچنین سخت پیگیر وضعیت شکایت فدراسیون فوتبال ایران از بازیکن دوپینگی تیم ملی عراق بوده و برخی از آنها امیدوار به تایید این موضوع و صعود تیم ملی ایران به مرحله نیمه نهایی جام بودند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: