سرمربی تیم ملی عراق با دفاع از داور دیدار این تیم مقابل ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام ملتهای آسیا، ازکارلوس کی روش انتقاد کرد و گفت: کی روش به جای تمرکز بر بازی به داور فشار می آورد و تیم ایران را تحت فشار گذاشته بود.
کد خبر: ۶۸۳۰۶
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۳
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، راضی شنیشل بعد از پیروزی عراق مقابل ایران که در ضربات پنالتی بدست آمد، گفت ایران بیشتر زمان این دیدار را صرف تلاش برای فشار بر داوران کرد و باعث ایجاد فضای زشتی شد.

کی روش بعد از آنکه ویلیامز استرالیایی قبل از پایان نیمه اول مهرداد پولادی را به علت تمارض اخراج کرد، به خشم آمد.

ایران یک بر صفر پیش بود، اما عراق گل تساوی را به ثمر رساند و بازی بعد از وقت اضافه به تساوی سه بر سه انجامید و در نهایت قهرمان سال 2007 در ماراتن پنالتی پیروز شد.

شنیشیل گفت: فکر می کنم تمرکز ایران بعد از دریافت کارت قرمز بر محور فشار بر داور چهارم بود تا به یکی از بازیکنان ما کارت قرمز نشان دهد.

وی افزود: تمرکز آنها بر این کار بود که اشتباه بود. آنها باید بر روی مسابقه تمرکز می کردند. داور تمام کارت های زرد را به موقع داد.

ویلیامز در مجموع 10 کارت زرد در این بازی داد. کی روش که پیشتر در این تورنمنت از ویلیامز انتقاد کرده بود، بار دیگر از او انتقاد کرد.

شنیشیل به ویژه نسبت به بازی پربرخورد هنگامی که دروازه بان ایران قبل از پایان وقت اضافه آسیب دید، ناراحت بود.

وی گفت: من برای تیم ایران احترام قائل هستم. آنها تیم قوی هستند. اما فکر می کنم تحت فشار بودند. فشار از نیمکت مربیگری وارد می شد که اشتباه بود.

شنیشیل گفت: اولویت اصلی من تجدید قوای بازیکنان برای دیدار نیمه نهایی مقابل کره جنوبی است.

وی افزود: ما برای کره جنوبی احترام قائل هستیم، آنها حریف آسانی نیستند و بازی دشواری پیش رو داریم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: