سرمربی تیم ملی گفت: برای بازیکنان جوان خیلی خوشحالم که در این رقابت‌ها بسیار خوش درخشیدند و باعث افتخار ایران هستند.
کد خبر: ۶۸۴۱۲
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۲
به گزارش اول نیوز به نقل از تسنیم، کارلوس کی‌روش بعد از بازگشت تیم ملی از استرالیا در خصوص عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا در جمع خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم با توجه به محدودیت‌ها و مشکلاتی که برای حضور در این رقابت‌ها داشتیم عملکردمان در جام ملت‌ها خوب بود و باعث افتخارمان است. ما استحقاق این را داشتیم که حداقل تا مرحله نیمه‌نهایی صعود می‌کردیم اما متاسفانه یکسری مسائل اجازه نداد این اتفاق رخ دهد.

وی افزود: من برای بازیکنان جوان خیلی خوشحالم که در این رقابت‌ها بسیار خوش درخشیدند و باعث افتخار ایران هستند.

سرمربی تیم ملی تصریح کرد: از تمامی هواداران و اشخاصی که از تیم ملی ایران حمایت کردند ممنونم و قدردان آنها هستم و  اگر اجازه دهید از هواداران خوب تیم ملی در استرالیا که نشان دادند چه عشقی به تیم ملی ایران دارند تشکر کنم.

کی‌روش در خصوص انتقاداتی که به سبک دفاعی تیم ملی ایران می‌شود، گفت: به تمامی نظرات احترام می‌گذارم و تنها مطلبی که باید یادآوری کنم این است که از چند سال پیش که به ایران آمدم بیش از 50 بازی ملی انجام دادیم و  تنها در 7 بازی شکست خوردیم.

وی ادامه داد: به هواداران و بازیکنانم که به خاطر تمرکز و تعهدی که در زمین داشتند افتخار می‌کنم و البته باید بگویم که نمی‌توان دل همه را به دست آورد. (در این لحظه علی کفاشیان به زبان انگلیسی از کی‌روش تشکر کرد که سرمربی تیم ملی با لبخند و با تشکر پاسخش را داد.)

کی‌روش درباره ماندن یا نماندنش در تیم ملی عنوان کرد: در حال حاضر باید آنالیز بزرگ و وسیعی از عملکردمان و اینکه در کجا قرار داریم انجام دهیم. مطلب مهم این نیست که مربی بماند یا نماند بلکه مسئله این است که ایران می‌خواهد چه کاری انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر موضوع مهم این است که به فکر آماده‌سازی برای جام جهانی 2018 روسیه باشیم و اینکه چه کاری باید انجام دهیم ضمن اینکه باید در حال حاضر از فوتبال خوب لیگ لذت ببریم.

کی‌روش در مورد استقبال مردم از کاروان تیم ملی گفت: مردم در واقع برنده واقعی این مسابقات بودند چه در استرالیا که هواداران به بهترین شکل از تیم ملی حمایت کردند و در حال حاضر هم می‌بینیم استقبال پرشوری از تیم ملی صورت گرفته؛ ما به این هواداران خود افتخار می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی می‌‌تواند راهی جام جهانی 2018 شود گفت: فوتبال ایران ابزار کافی برای صعود به جام جهانی 2018 را دارد و همه ما امیدواریم این اتفاق رخ دهد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: