سرمربی تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز از شاگردانش خواست که در دادن پاس به یکدیگر دقت کنند.
کد خبر: ۶۸۴۱۳
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۴
تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار روز جمعه مقابل سپاهان از ساعت 15:30 امروز (دوشنبه) در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد.

* مانند روزهای گذشته، هنریک هلمکه و هرایر مگویان غایبان تمرین بودند.

* لیدرهای استقلال که در روزهای گذشته حضور پررنگی در تمرین داشتند، امروز در چمن مصنوعی کمپ استقلال با کارمندان این مجموعه فوتبال بازی کردند.

* امیر قلعه‌نویی بدون اینکه با بازیکنان صحبت کند، آنها را در اختیار مربی بدنساز قرار داد.

* با توجه به تأکید سازمان لیگ به منظور برگزاری مسابقات هفته هجدهم لیگ برتر در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری، اعضای کادر فنی استقلال به هنگام دویدن بازیکنان، جلسه‌ای در وسط زمین در خصوص دیدار مقابل سپاهان برگزار کردند.

* حدود 40 نفر از هواداران استقلال در کمپ حضور داشتند که بیشتر آنها در مورد بیانیه امیر قلعه‌نویی علیه کارلوس کی‌روش صحبت کرده و اعتقاد داشتند که سرمربی استقلال به خوبی پاسخ سرمربی تیم ملی ایران را داده است.

* محور تمرین آبی‌پوشان، دویدن دور زمین، بازی آقاوسط و فوتبال تحت فشار در دو گروه بود. مانند روز گذشته امیر قلعه‌نویی بر تمرین نظارت داشت و بارها از بازیکنان درخواست می‌کرد که در دادن پاس به یکدیگر دقت کنند.

به گزارش تسنیم، طبق برنامه اعلام شده، دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر از ساعت 16:55 روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: