علت خداحافظی ناگهانی علی کریمی با تیم ملی فوتبال پیش از سفر به جام ملتهای آسیا فاش شد.
کد خبر: ۶۸۴۳۶
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۶

شفقنا نوشت: علت خداحافظی ناگهانی علی کریمی با تیم ملی فوتبال پیش از سفر به جام ملتهای آسیا فاش شد.

به گزارش اول نیوز، شفقنا در ادامه می‌نویسد: اکنون که جام ملتهای آسیا با حذف تیم ملی برای ایران به پایان رسیده است، علت خداحافظی ناگهانی علی ‌کریمی و همراهی نکردن تیم ملی در سفر به استرالیا معلوم شد.

بسیاری، ننشستن روی نیمکت تیم ملی فوتبال، بی‌احترامی کی‌روش به مربیان ایرانی، خط خوردن پرسپولیسی‌ها، اختلاف نظر با نکونام و ... را دلایل قهر مربی تیم ملی عنوان کردند اما به گفته یک منبع آگاه هیچ کدام از این موضوعات دخالت نداشته‌اند و کاپیتان اسبق تیم ملی به دو دلیل دیگر ترجیح داد تیم ملی را همراهی نکند.

حسین هدایتی که به واسطه رابطه نزدیک با علی کریمی دو شب پیش از سفر تیم ملی به استرالیا در هتل محل اقامت ملی‌پوشان حاضر شده بود، برای حمایت و شارژ روحی بازیکنان و اعضای کادر فنی چند صد میلیون تومانی را به تیم ملی هدیه داد. اما اعضای تیم ملی هیچگاه رنگ این هدیه را ندیدند و فدراسیون فوتبال به دلیل مشکلات مالی هدیه هدایتی را هزینه بلیت سفر تیم ملی کرد تا زمینه نخستین اعتراض و ناراحتی کریمی را فراهم کند.

این اعتراض ادامه داشت تا اینکه بلیتهای مسافران تیم ملی به استرالیا صادر شد، علی کریمی پس از اینکه متوجه شد بلیت برخی از اعضای تیم (به جز بازیکنان و برخی از اعضای کادر فنی) " فرست کلاس" نبوده و "اکونومی کلاس" است، ناراحتی‌اش دو چندان شد. او معتقد بود که بلیت تمام اعضای تیم ملی باید یکسان باشد و بدین ترتیب از سفر با تیم ملی خودداری کرد.

  علی کریمی هنگام سفر تیم ملی به استرالیا در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «اگر نمی توانی خدمت کنی برو تا خیانت نکنی».

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: