مربیان ایرانی و بدنه فوتبال ایران ناراحت هستند اما نگاه شان واقع بینانه نیست. وقتی کارلوس کی روش پس از حذف به تهران می آید و برای استقبال اش کیلومتر ها دور از شهر مردم حاضر می شوند بروند و حمایت کنند. کاملا مشخص است که مردم در تیم کی روش و بازیکنانش چیزی دیده اند که در بدنه فوتبال ایران وجود ندارد
کد خبر: ۶۸۴۶۳
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۷
به گزارش اول نیوز؛ عصرایران نوشت: بدنه فوتبال ایران ناراحت است . آنها از مدل صحبت های سرمربی تیم ملی در مورد برخی منتقدان ناراحت شده اند. از مدیرگرفته تا مربی و بازیکن اگر درد و دل کنند حتما خواهند گفت که صحبت های کارلوس کی روش در مورد قلعه نویی و درخشان ناراحت شان کرده . لابد همه شان می گویند وقتی که نظر در مورد سرمربیان پرسپولیس و استقلال به این صورت بیان می شود و کسی صدایش در نمی آید پس نباید انتظاری برخوردی مناسب با بدنه فوتبال ایران داشت. اما مگر کارلوس کی روش چه چیزی گفته که همه این طور برآشفته اند. البته مشخصا همه مصاحبه کی روش را خوانده اید اما مرور قسمت هایی که همه را این طور نگران کرده به نظر ضروری است.

او می گوید قلعه نویی قبل از جام جهانی به تیم ملی بازیکن نداد. می گوید اعضای کادر فنی و مدیریتی استقلال به جای قلعه نویی در مورد تیم ملی حرف زده اند. او می گوید برخی با مدل حرف زدن هایشان علیه تیم ملی برخلاف منافع ملی حرکت کرده اند. کی روش به ماجرای خروج آندو و نکونام از استقلال اشاره می کند و ... در مورد حمید درخشان هم نکاتی را اشاره می کند که دور از واقعیت نیست. مردپرتغالی که مشخص است مشاوره هایی در این مورد گرفته تعداد تیم سقوط کرده حمید درخشان را می شمارد به باخت های پرسپولیس تحت مربیگری درخشان در 10 بازی اخیرش اشاره می کند.

کی روش می گوید تیم من از تیم درخشان بیشتر گل زده پس چطور حمید درخشان در مورد هجومی بودن تیم من حرف می زند؟ مردپرتغالی در مورد تحریم تیم ملی توسط درخشان و 13 ستاره دیگر در زمان مربیگری مرحوم دهداری صحبت می کندو اشاره ای هم به پرونده 4 سال محرومیت درخشان به خاطر  صغر سن بازیکنان تیم ملی نوجوانان می کند.

این همه حرف های تند کارلوس کی روش است و خب چه کسی می تواند تکذیب اش کند؟ اگر راست می گویدچرا این همه ناراحتی وجود دارد؟ کی روش قسمتی از فوتبال ایران نیست ؟ او با صعود به جام جهانی قسمت مهمی از تاریخ فوتبال ایران نیست؟تیم ملی ایرانی که فقط 4 بار به جام جهانی رسیده است و حتما بازیکنانش از نظرستاره بودن در این دوره از هر دوره دیگر بسیار ضعیف تر بوده اند؟

سایت و خبرگزاری ها را که مرور کنید همچنان پر است از نظرات کارشناسی مربیانی که توانایی هدایت تیم خود را ندارند اما به هرحال در مورد کی روش نظرمی دهند. قلعه نویی ، فرکی ، درخشان ، محمد نصرتی ، خلعتبری و ...حتی درودگر در مورد کی روش حرف زده اند و لابدبعدا هم می زنند. آنها ناراحت اند و این ناراحتی ها را در مصاحبه هایشان به نمایش  می گذارند اما برای مصاحبه کردن و بسته بندی جملات تند علیه کی روش ذره ای درنگ نمی کنند.

تیم ملی ایران 3 روز است که به تهران بازگشته . در مراسم بازگشت این تیم که چندین کیلومتر خارج از تهران برگزارشده نزدیک به دویست نفر شرکت کرده اند. جایی که رفت و آمد به آن مشکل  است وحتما با ماشین های شخصی باید به آن رسید. مردم در حالی به فرودگاه رفته اند که تیم ملی در یک چهارم نهایی حذف شده و برگشته.

شاید تصور کنید که 200 نفر تعداد کمی باشد بله اما همان روز و در ساعتی بهتر پرسپولیس حمید درخشان در مرکز شهر تمرین داشته و 10 نفر تمرین را دیده اند. تیم ملی کی روش تیمی است که در استرالیا 30 هزار نفر را به استادیوم می کشاند و تیم درخشان و قلعه نویی حتی به زور می تواند 10 هزار نفر را در تهران به استادیوم بیاورد.

مربیان ایرانی و بدنه فوتبال ایران ناراحت هستند اما نگاه شان واقع بینانه نیست. وقتی کارلوس کی روش پس از حذف به تهران می آید و برای استقبال اش کیلومتر ها دور از شهر مردم حاضر می شوند بروند و حمایت کنند. کاملا مشخص است که مردم در تیم کی روش و بازیکنانش چیزی دیده اند که در بدنه فوتبال ایران وجود ندارد .مربیان و مدیران و پیشکسوتان اگر هم دغدغه دارند بد نیست  به جای این همه ناراحتی و مصاحبه های ریز و درشت کمی هم به فکر فوتبالی باشند که به این جا رسانده اند. نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: