تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.
کد خبر: ۶۸۴۹۰
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۲
به گزارش اول نیوز به نقل از تسنیم، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 14:30 در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد که در آن تمام بازیکنان حضور داشتند و تیم تحت هدایت درخشان بدون غایب تمرین کرد.

* احمد نوراللهی و میلاد کمندانی 2 بازیکنی که در تیم امید حضور دارند از امروز در تمرین سرخپوشان حاضر شدند. همچنین بابک حاتمی مدافع پرسپولیس که بابت شرکت در مراسم ترحیم پسر عمویش به تبریز سفر کرده بود امروز در تمرین حضور یافته بود.

* رضا نوروزی مهاجم مصدوم پرسپولیس امروز به صورت اختصاصی دور زمین دوید. دویدن رضا نوروزی تا 20 دقیقه پس از پایان تمرین هم ادامه داشت.

* علیرضا نورمحمدی و مهدی جعفر‌پور برای درمان مصدومیت‌شان به کلینیک رفتند.

* در ابتدای تمرین حمید درخشان حدود 15 دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد.

* حدود 30 هوادار در تمرین امروز حضور داشتند.

* سرخ‌پوشان پس از دویدن و گرم کردن پاسکاری تحت فشار را در دستور کار داشتند. در قسمت بعدی بازیکنان به سانتر از جناحین و شوت به دروازه‌ مشغول شدند که در این قسمت حمید درخشان برای درست سانتر کردن و استفاده از ضربات سر اصرار فراوان داشت.

*‌لیدرهای پرسپولیس به درفشی‌فر آمده بودند تا در خصوص سفرشان به اصفهان صحبت کنند.

* با دستور درخشان گابریل هافبک جدید پرسپولیس پس از تمرین حدود 25 دقیقه زیر نظر مومنی مربی بدنساز تیم به تمرینات بدنسازی و دویدن دور زمین مشغول شد. همچنین مایکل اومانیا و ژوزه تادو دو بازیکن خارجی دیگر پرسپولیس پس از تمرین چند دقیقه‌ای به صورت اختصاصی تمرین کردند.

* امروز پیراهن شماره 55 تن گابریل بود و ظاهرا وی قرار است با این شماره در مسابقات حاضر شود.

* یکی از هواداران پرسپولیس که تازه فرزندش به دنیا آمده به این مناسبت در درفشی‌فر شیرینی پخش کرد.

* حمید درخشان جلسات جداگانه‌ای با پیام صادقیان، رضا نوروزی و سوشا مکانی داشت. سرمربی پرسپولیس در طول تمرین بارها مکانی را مورد تشویق خود قرار داد.

* زمانی که گابریل به صورت اختصاصی مشغول تمرین بود تمام اعضای کادر فنی در زمین حضور داشتند و پیگیر وضعیتش بودند. همچنین نادر باقری و حسین عبدی برای دقایقی بیرون از رختکن جلسه داشتند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: