سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه نمی‌دانم بحث تخفیف ۳۰ درصدی من از کجا آمده است گفت: از مصاحبه‌های رئیس فدراسیون فوتبال اطلاعی ندارم.
کد خبر: ۶۸۴۹۲
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۵
به گزارش اول نیوز به نقل از تسنیم، کارلوس کی‌روش پس از جلسه با علی کفاشیان در مورد اینکه کفاشیان در مصاحبه‌ای گفته بود که این جلسه درباره ارائه گزارش عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا و یا شرایط برای همکای با کی‌روش خواهد بود، گفت: از مصاحبه‌های کفاشیان بی‌اطلاع هستم. جلسه‌ای که امروز برگزار کردیم در مورد این مسائل صحبت نشد و موارد دیگر را مورد بحث قرار دادیم.

وی افزود: جلسه خوبی را پشت سر گذاشتیم و درباره وضعیت حال و آینده تیم ملی صحبت و آن را مورد بررسی قرار دادیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا درباره مسائل مالی صحبتی مطرح شد یا خیر، عنوان کرد: اصلا علاقه‌ای ندارم در مورد شایعات صحبت کنم. همانطور که گفتم جلسه امروز در مورد حال و آینده بود.

کی‌روش در مورد اینکه چه زمانی به مرخصی می‌رود گفت: شک نداریم که همه ما نیاز به استراحت داریم.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود مسئولان فدراسیون فوتبال خواستار تخفیف 30 درصدی او در قراردادش شده‌اند، گفت: آنطور که مشخص است قراردادی با فدراسیون فوتبال دارم و نمی‌دانم ایده تخفیف از کجا آمده است. راجع به این مسئله اطلاعی ندارم و علاقه‌ای هم  به صحبت کردن در مورد آن ندارم.

سرمربی تیم ملی درباره اینکه علی کفاشیان عنوان کرده که نمی‌توانیم در قرارداد کی‌روش «دبه» کنیم تصریح کرد: همانطور که گفتم علاقه‌ای ندارم در مورد این مسائل صحبت کنم.

کی‌روش در خصوص اینکه گفته می‌شود بندی در قرارداد او وجود دارد که اگر تیم ملی در جام ملت‌ها اول تا سوم نشود قراردادش فسخ خواهد شد، گفت: دوست ندارم در مورد این موارد صحبت کنم. همانطور که گفتم ما امروز درمورد حال و آینده صحبت کردیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه چه تیمی قهرمان جام ملت‌های آسیا می‌شود، به حالت شوخی گفت: منچستریونایتد!

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: