بر اساس اعلام سایت آس اسپانیا، یونایتدها برای خرید گرت بیل 150 میلیون یورو کنار گذاشته اند.
کد خبر: ۶۸۵۶۷
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۶

بر اساس اعلام سایت آس اسپانیا، یونایتدها برای خرید گرت بیل 150 میلیون یورو کنار گذاشته اند.

به گزارش ایسنا، به نظر می رسد منچستریونایتد هنوز هم برای امضای قرارداد با گرت بیل ولزی تلاش می کند زیرا آنها مبلغی هنگفت را برای جذب گرانقیمت‌ترین بازیکن دنیای فوتبال در نظر گرفته اند. در رئال مادرید هم همه می دانند که یونایتدها تا چه حد برای خرید بیل تلاش می کنند اما سران این باشگاه اسپانیایی نیز به پیشنهادهایی که یونایتدها ارائه می کنند، اهمیتی نمی دهند.

امضای قراردادهای هنگفت با بازیکنانی چون آنخل دی ماریا، آندر هررا، خوان ماتا، ماروانه فلایینی و رادامل فالکائو هنوز نتوانسته این تیم را به دوران موفقی که با الکس فرگوسن داشت بازگرداند. این تیم فصل گذشته در لیگ برتر انگلیس به رتبه هفتم دست پیدا کرد و از رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری بازماند. در این فصل هم قرار گرفتن در جمع چهار تیم بالای جدول برای این تیم، بزرگترین هدف محسوب می شود. این در حالی است که یونایتدها یکی از قدرت های برتر در 20 سال اخیر انگلیس بوده و 20 قهرمانی هم در کارنامه شان دارند.

شاید خرید گرت بیل بتواند کمکی به آنها بکند تا به تیم بهتری بدل شوند اما این اتفاق دور از ذهن به نظر می رسد. شاید این انتقال به رفتن داوید دخیا از منچستریونایتد به رئال مادرید گره خورده است. رئال همواره از دخیا، دروازه بان کنونی یونایتدها به عنوان جانشین طولانی مدت برای ایکر کاسیاس نام برده است. شاید اگر سران منچستریونایتد با رفتن دخیا به سانتیاگو برنابئو موافقت کنند، گرت بیل هم راهی این تیم شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: