دیدار ذوب آهن و پرسپولیس با برتری یک بر صفر ذوب آهن به پایان رسید.
کد خبر: ۶۸۵۷۳
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۳

دیدار ذوب آهن و پرسپولیس با برتری یک بر صفر ذوب آهن به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، در ادامه هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران ذوب آهن اصفهان از ساعت 14:30 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میزبان پرسپولیس تهران بود که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر ذوب آهن به پایان رسید.

تک گل این دیدار را حسن‌زاده در دقیقه 82 برای ذوب آهن به ثمر رساند.

دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند اما تا دقایقی از بازی این ذوب آهنی‌ها بودند که صاحب توپ و میدان بودند و سعی می‌کردند با استفاده از مالکیت توپ، فرصت‌های گلزنی را روی دروازه پرسپولیس خلق کنند.

در آغاز دیدار، دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند و هر یک از تیم‌ها فرصت‌هایی برای گلزنی روی دروازه حریف خلق کردند.

دقیقه 5، پرسپولیسی‌ها از سمت راست محوطه جریمه ذوب آهن صاحب یک ضربه آزاد مستقیم شدند که هادی نوروزی با پای راست توپ را روی دروازه فرستاد اما توپ او که در حال ورود به دروازه بود با واکنش زیبای مظاهری به کرنر رفت.

دقیقه 11، کاوه رضایی بازیکن جدید ذوب‌آهن پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب یک فرصت شوت‌زنی شد اما ضربه پای راست او با واکنش سوشا مکانی به کرنر رفت.

دقیقه 12، در ادامه مجددا این ذوب آهنی‌ها بودند که روی دروازه پرسپولیس فشار آوردند تا اینکه روی ارسال قاسم حدادی‌فر فرصت خوبی در محوطه جریمه برای کاوه رضایی به وجود آمد اما ضربه او را سوشا مکانی به زیبایی برگرداند.

نیمه دوم:

دقیقه 51،کاوه رضایی درون محوطه جریمه پرسپولیس صاحب یک فرصت شوت‌زنی شد اما ضربه پای راست او را سوشا مکانی به خوبی مهار کرد.

دقیقه 55، نوروزی از سمت راست کرنر پرسپولیس را روی دروازه ذوب آهن ارسال کرد اما ضربه سر محمد نوری با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 67، کفشگری از سمت چپ دروازه ذوب آهن کرنر را روی دروازه ارسال کرد. ضربه سر زیبای محسن بنگر را مظاهری مهار کرد.

دقیقه 68، عالیشاه سمت چپ توپ را روی دروازه ذوب آهن ارسال کرد اما ضربه سر طارمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 74، باز هم پرسپولیسی‌ها از سمت چپ حرکتی را انجام دادند اما توپ ارسالی حمیدرضا علی‌عسگر که در مقابل دروازه فرود آمد را طارمی نتوانست به گل تبدیل کند و با یک ضربه بد، توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 82، ذوب آهنی‌ها بوسیله حسن‌زاده به گل رسیدند. کاوه رضایی توپ را درون محوطه جریمه برای مسعود حسن‌زاده ارسال کرد و او با ضربه‌ای زیبا، دروازه پرسپولیس را باز کرد. یک دقیقه پس از این صحنه، پرسپولیسی‌ها هم صاحب فرصت گلزنی شدند که نتوانستند از این فرصت به خوبی استفاده کنند.

پرسپولیس در این دیدار با ترکیب سوشا مکانی، مایکل اومانیا، محسن بنگر، بابک حاتمی، رضا خالقی فر، تادئو (عباس‌زاده)، مهدی طارمی، حمیدرضا علی‌عسگر، هادی نوروزی (امید عالیشاه)، محمد نوری و مهرداد کفشگری مقابل ذوب آهن حاضر بود.

ذوب آهن نیز با محمدرشید مظاهری، کارلوس سانتوس، حجت حق‌وردی، اکبر ایمانی، قاسم حدادی‌فر، علی حمام، کاوه رضایی، مهرداد قنبری، مهدی رجب‌زاده، اسماعیل فرهادی و مرتضی تبریزی گام به میدان گذاشت.

پرسپولیس در هفته‌های شانزدهم و هفدهم نیز با نتیجه دو بر یک به نفت تهران و فولاد باخته بود. سرخپوشان با این باخت با 22 امتیاز به رده نهم سقوط کردند. ذوب آهن نیز با 24 امتیاز به رده هشتم آمد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: