استقلال با گلزنی هافبک سابق سپاهان در دقایق پایانی بردی شیرین مقابل این تیم به دست آورد.
کد خبر: ۶۸۵۷۷
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۶

استقلال با گلزنی هافبک سابق سپاهان در دقایق پایانی بردی شیرین مقابل این تیم به دست آورد.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان از هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر در نهایت با پیروزی دو بر یک استقلال به پایان رسید تا شاگردان قلعه نویی با 31 امتیاز به رده چهارم صعود کنند.

برای استقلال عنایتی در دقیقه 8 و امید ابراهیمی دقیقه 93 و پاپی برای سپاهان در دقیقه 42 گلزنی کردند.

گزارش نیمه اول:

در ابتدای این دیدار استقلالی‌ها بازی بهتری از ارائه دادند و در دقیقه هشتم روی پاس خوب کرار این عنایتی بود که با شوتی دیدنی دروازه سپاهان را باز کرد.

پس از این گل باز هم استقلالی ها فرصت گلزنی داشتند و در دقیقه 19 پاس خوب شهباززاده به برهانی او را در داخل محوطه جریمه سپاهان صاحب موقعیت کرد که شوت این بازیکن با واکنش بسیار خوب احمدی راهی به دروازه پیدا نکرد.

در ادامه این دیدار سپاهانی ها به بازی تهاجمی روی آوردند و در دقیقه 25 شوت خوب شریفی می رفت که دروازه استقلال را باز کند اما توپ او با اختلافی ناچیز راهی اوت شد. با این حال استقلالی ها هم به حملات خود ادامه دادند و در دقیقه 27 شوت خوب شهباززاده با واکنش مناسب احمدی همراه شد همچنان بازی یک بر صفر به سود استقلال ادامه یافت اما این پایان کار نبود و در دقیقه 42 اشتباه مدافعان استقلال باعث شد تا شریفی در دهانه دروازه استقلال یک توپ را برای پاپی مهیا کند و این بازیکن با شوتی محکم دروازه استقلال را باز کرد.

در ادامه این نیمه تلاش دو تیم برای تغییر نتیجه بی ثمر بود تا بازی با تساوی یک بر یک در پایان نیمه نخست به پایان برسد.

گزارش نیمه دوم:

در آغاز نیمه دوم این سپاهانی ها بودند که بازی بهتری را ارائه دادند و در دقیقه 48 شوت پریرا می توانست کار دست استقلالی ها بدهد اما توپ او به کناره دروازه برخورد کرد. سپاهانی ها در دقیقه 60 توسط شریفی هم می توانستند به گل برسند اما شوت او از بالای دروازه راهی اوت شد.

در ادامه این دیدار و در دقیقه 61 کرار برای استقلال گلزنی کرد اما داور آن را آفساید اعلام کرد و در دقیقه 74 اشتباه عجیب مدافعان استقلال یک توپ خوب را برای پاپی مهیا کرد اما این بازیکن در مصافی تک به تک با فروزان موفق نبود و ماحصل تلاشش تنها بدست آوردن یک کرنر بود.

در دقیقه 76 استقلالی ها بهترین فرصتشان را برای گلزنی در نیمه دوم از دست دادند. شهباززاده که با نفوذ از کناره محوطه جریمه سپاهان با رحمان احمدی تک به تک شده بود، با ارسال یک توپ عنایتی را در موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه سر عنایتی را هادی عقیلی از روی خط دروازه بیرون کشید و در دقیقه 82 در موقعیتی مشابه این خلعتبری بود که براحتی از سد بیگ زاده گذشت اما ضربه او را فروزان به خوبی دفع کرد.

امید ابراهیمی در دقیقه 93 ناجی استقلال مقابل تیم سابقش شد. سانتر ارسالی از سمت چپ دروازه سپاهان با پاس رو به عقب فخرالدینی به ابراهیمی رسید که او با بغل پایی دقیق توپ را به تور دروازه رحمان احمدی چسباند تا سه امتیاز شیرین در جیب آبی‌ها برود.

ترکیب استقلال: محسن فروزان، خسرو حیدری، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده، امید ابراهیمی، آرش برهانی (هاشم بیگ زاده 73)، سجاد شهباززاده، رضا عنایتی، کرار جاسم، میلاد فخرالدینی و یعقوب کریمی.

ترکیب سپاهان: رحمان احمدی،عبدالله کرمی،هادی عقیلی،وریا غفوری،احسان حاج صفی،حسین پاپی،فوزیل موسایف،رسول نویدکیا (امیر کریمی 83)،لوسیانو پریرا،مهدی شریفی و محمد رضا خلعتبری.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: