ماجراي نامه محسن رضايي براي نجات هاشمي
محسن رضايي مي گويد نامه اي به رهبر معظم انقلاب نوشته و طي آن از معظم له خواسته تا هاشمي را نجات دهد.
دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۰۱:۳۰
کد مطلب: 29375
 
کیهان:محسن رضايي مي گويد نامه اي به رهبر معظم انقلاب نوشته و طي آن از معظم له خواسته تا هاشمي را نجات دهد.
دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام كه در دانشگاه فردوسي مشهد سخن مي گفت، اظهار داشت: در گذشته در نامه اي به رهبر معظم انقلاب نوشته ام كه هاشمي را از اين مسائلي كه تكنوكرات ها در اطرافش به وجود آورده اند، نجات دهيد.
وي اين را هم گفته كه «يكي از ظلم هايي كه نسبت به بنده مي شود اين قضيه است كه برخي فكر مي كنند من با نظر هاشمي وارد عرصه سياست شدم اما حقيقت اين است كه حضورم در عرصه انتخابات با نظر هاشمي نيست».
اين نامزد احتمالي انتخابات در مورد حضور حسن روحاني در دولت احتمالي اش اظهار كرد: من تفكرات آقاي روحاني را خيلي نمي پسندم نه ماجراجويي را مي پذيرم و نه انفعال را و به فضل خدا با يك شيوه درست در سياست خارجي از روي آمريكا خواهيم پريد.
رضايي با اشاره به نوع رفتار هاشمي رفسنجاني در حوادث فتنه ۸۸ بيان كرد: انتظار من اين بود كه هاشمي نقش احمد آقا را ايفا كند چون احمد آقا در چند مورد فتنه هايي را در كشور خاموش كردند.
وي در بخش ديگري از اظهاراتش در مورد هدفمندي يارانه ها گفت: يارانه ها را به معناي واقعي هدفمند مي كنم و ماهي ۱۱۰ هزار تومان به هر نفر پرداخت خواهم كرد البته نه به صورت ماهيانه بلكه اين پول به صورت شش ماه به شش ماه با سودي كه از توليد و سرمايه گذاري دارد به مردم منتقل خواهد شد.
رضايي افزود: اين به آن معنا است كه ۶۵ هزار تومان يارانه ها درآمدي و توليدي است و ۴۵ هزار تومان يارانه مصرفي و اين دو با هم مي شوند ۱۱۰ هزار تومان يارانه كه مردم مي توانند دريافت كنند.
بازگشت به ابتدای صفحه
 
Share/Save/Bookmark