۲۱۰
 
رئیس جمهور باز هم هتک حرمت شد / نقویان: گاو ها هم می فهمند اما رئیس جمهور ...
در این فضای تلخ فقط یک چیز مایه اعجاز است. اعجاز احمدی نژاد و یارانش که هرچه به آنان اهانت کردند، آن ها به اهانت کشیده نشدند. حجت الاسلام نقویان، به رئیس جمهور اهانتی زشت روا داشت اما پاسخ هواداران احمدی نژاد به او چیزی به جز 'سلام' نیست. 'سلام' بر شما آقای نقویان. سلام بر شما و همه کسانی که پیش از شما احمدی نژاد و یارانش را 'بهایی'، 'طرفدار انجمن حجتیه'، 'ضد ولایت فقیه'، 'منحرف'، 'بنی صدر'، 'منافق'، 'بزرگترین خطر از صدر اسلام' و در یک کلام 'شیطان اکبر' نامیده بودند. «اولئک هم الصابرون».
جمعه ۸ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۲۱
کد مطلب: 15641
 
رئیس جمهور باز هم هتک حرمت شد / نقویان: گاو ها هم می فهمند اما رئیس جمهور ...
 
 
« عزل و نصب کارگزاران باید با دلیل و از روی حکمت باشد و نه از روی هوا و هوس. اگر مرد است، دلایل عزل و نصب‌هایش را بیان کند. چرا باید استاندار فلان استان به‌خاطر شرکت در سخنرانی انتقادآمیز من، معزول شود؟! در حالیکه در دامداری‌های کشورهای غربی، دوشندگان شیر گاوها را عوض نمی‌کنند تا مبادا گاوی که به بوی بدن آن شیردوش عادت کرده است، شیرش کم نشود. گاوها هم اصل «ثبات در مدیریت» را که یک اصل اولیه و بدیهی است می‌دانند امّا این آقایان آن را نمی‌دانند: اولئک الـ"گاو" بل هم اضلّ.»

رئیس جمهور باز هم هتک حرمت شد؛ هتک حرمتی دردناک و البته سرشار از نوآوری. این بار حجت الاسلام نقویان به میدان آمد تا با استمداد از چهارپایان و احشام، استعداد خود را در توهین به جمهور۲۵ میلیونی ملت ایران به نمایش بگذارد. « اولئک الـ"گاو" بل هم اضلّ». توهین به رئیس جمهور این بار هم با سوء استفاده از تریبونی مقدس به وقوع پیوست. از منبر مقدس روحانیت. فردای آن روز که آن مداح هتاک، فقط ۵۰ هزار تومان جریمه شد، مردم برای پیامک هایشان سوژه ای جدید پیدا کرده بودند. «۱۰۰ تومن داری قرض بدی ۲ تا فحش به رئیس جمهور بدم؟»، «یارانه یک ماه سعید حدادیان پرید» و ... .

«آزادی در ایران تقریبا مطلق است». این جمله را محمود احمدی نژاد چند سال پیش گفته بود. امروز می توان فهمید که محمود احمدی نژاد – همان کسی که رئیس جمهور این کشور است – فرد مسامحه کاری است! آقای رئیس جمهور! کار از آزادی بیان گذشته است، در ایران مدت هاست که فحاشی و لنترانی به شخص دوم مملکت و عالی ترین مقام اجرایی آزاد شده است و احتمالا این فقط آغاز یک راه است ... چنین آزادی در کشورهای غربی هم یافت نمی شود. شاید شما را به همین دلیل به لیبرالیسم متهم می کنند ...

قیاس رئیس جمهور با ... مایه تعجب نیست، بدتر از آن هم تعجب کسی را بر نمی انگیزد چون همه می دانند دعوا بر سر چیست، بدتر از این هتاکی ها معلوم نیست چه می تواند باشد، اما هرچه هست، این را می دانیم که فحش های آبدار تر در لیست انتظار قرار دارد. چند شب پیش رئیس جمهور در گفت و گوی زنده با مردم گفته بود: «در ایران دروغ و تهمت هزینه ای ندارد» و البته گفته بود: «باید این وضعیت اصلاح شود.» همین جملات کافی بود تا واکنش ها از فردای مصاحبه شروع شود و رئیس جمهور به "نفهمی" و "عوام فریبی" متهم.

در این فضای تلخ فقط یک چیز مایه اعجاز است. اعجاز احمدی نژاد و یارانش که هرچه به آنان اهانت کردند، آن ها به اهانت کشیده نشدند. حجت الاسلام نقویان، به رئیس جمهور اهانتی زشت روا داشت اما پاسخ هواداران احمدی نژاد به او چیزی به جز "سلام" نیست. "سلام" بر شما آقای نقویان. سلام بر شما و همه کسانی که پیش از شما احمدی نژاد و یارانش را "بهایی"، "طرفدار انجمن حجتیه"، "ضد ولایت فقیه"، "منحرف"، "بنی صدر"، "منافق"، "بزرگترین خطر از صدر اسلام" و در یک کلام "شیطان اکبر" نامیده بودند. «اولئک هم الصابرون». صبر سفارش آقاست، از امروز – آن روز! – تا روز انتخابات.

این سخنان احمدی نژاد، این روزها شنیدنی تر است:

خسته شدید؟
خسته شدید اینجا برای چی نشستید؟
ایام محرمه!
حرف خوردید... شمشیر نخوردید که خسته بشید... حرفه دیگه میزنن...!
اینها چیزی نیست، به بزرگان ما حرفهایی زدند که... روی همین کره زمین ...
گفتند امیر المومنین(ع) نماز نمی خواند!
اصلا نماز یعنی امیرالمومنین(ع)، امیر المومنین(ع) عینیت نماز است؛ نماز بدون امیرالمونین(ع) اصلا معنا ندارد، مفهوم ندارد!
گفتند امیر المومنین(ع) نماز نمی خواند!
امام حسین علیه السلام را گفتند از دین خدا خارج شد!
کی ها؟ کسانی که غصب کردند جای پیامبر را بدون صلاحیت، به جانشین حقیقی پیامبر(ص) می گویند تو خارجی هستی و نه تنها می گویند تو خارجی هستی؛ یک جوی درست می کنند که وقتی امام یعنی تجلی و خلیفه خدا، یعنی واسطه فیض خدا، یعنی همه زیبایی های عالم، یعنی واسطه روزی و حیات انسان ها، اوئی که آن همه پیامبر او را در جلوی چشم مردم تجلیل کرد، او را وقتی می خواهند بکشند و فریاد می زند هل من ناصر ینصرنی ؟ ؛ هفتاد و دو نفر بیشتر بلند نمی شوند!
چقدر بودند در مکه و... نیامدند!
بعد از آن بساط و اسارت ها و اسبدوانی ها و قطعه قطعه کردن ها و...
الان خبری نشده که خسته شدید...
حالا دوتا حرف بی ربط زدند؛ که حالا بزنند، با این چیزها مگر آدم...
اگر بنا بود که مومنین و موحدین با چهارتا هجوم و تبلیغات آدمهای مریض و آدمهای کوچک از صحنه در بروند که دیگر اثری از توحید وعدالت و یگانه پرستی در عالم باقی نمی ماند...
بنابراین خستگی و بی حوصلگی داریم یا نداریم؟ نداریم!
این حرف ها مال ادم های غیر از شماست...
پس همه هستیم پای کار تا آخر کار....
تازه اول عشق است!
اول عشق است تازه!
باید به روزی برسید که تمام فاسدهای عالم جلوتون بایستند! همه دنیاپرستهای عالم، همه خودخواه ها و قدرت طلبهای عالم...
اون موقع اوج کیفشه!
هنوز خبری نشده؛ حالا بعضی ها قاطی کردند؛ بعضی ها اشتباه می کنند؛ بعضی ها هم فریب خوردند، حالا جدا بشه...
کیفش تازه مونده!
نه اینکه بجنگیم، حالا جنگ لازم نیست، همین جنگه دیگه...
جنگه...!

***
بخش هایی دیگر از سخنان حجت الاسلام نقویان در دانشگاه تربیت مدرس - ۴/۱۰/۹۱- در ادامه می آید. سخنان موهن نقویان را سایت فیلترشده بازتاب، وابسته به خاندان هاشمی منتشر کرده است.
* اگرچه ما در سی و چند سالی که از انقلابمان می‌گذرد بر روی مبانی اعتقادی شیعه در کتابها، رسانه‌ها، جلسات، روضه‌ها و ..... بسیار کار کرده‌ایم ولی در عمل نتوانسته‌ایم آن حق‌مداری را محقق کرده و به اجرا در آوریم و در این شاخص‌های انسانی نظیر ریشه‌کنی دروغ و وعده‌های بی‌اساس مردم و حاکمان در جامعه، برابری در مقابل قانون، توانایی مظلوم در گرفتن حق خود از ظالم، و ..... «ترقّی معکوس» داشته‌ایم.

* «کور شوم، لال شوم، کر شوم/ لیک محال است که من خر شوم» مردم ایران بیدارند و حکومت، توان فریب دادن آنها را ندارد و مردم، ضعفها، اشتباهات و تقصیرات حکومت‌مردان را می‌دانند و تحلیل می‌کنند.

*عزل و نصب کارگزاران باید با دلیل و از روی حکمت باشد و نه از روی هوا و هوس، همانطور که امیرالمؤمنین علیه ‌السلام دلیل عزل‌هایش را در سخنانش فرموده است. آقای احمدی‌نژاد هم اگر مرد است، دلایل عزل و نصب‌هایش را بیان کند. چرا باید استاندار فلان استان به‌خاطر شرکت در سخنرانی انتقادآمیز من، معزول شود؟!

* در حالیکه در دامداری‌های کشورهای غربی، دوشندگان شیر گاوها را عوض نمی‌کنند تا مبادا گاوی که به بوی بدن آن شیردوش عادت کرده است، شیرش کم نشود. گاوها هم اصل «ثبات در مدیریت» را که یک اصل اولیه و بدیهی است می‌دانند امّا این آقایان آن را نمی‌دانند: اولئک کالـ«گاو» بل هم اضلّ.
*آیا ایشان فکر می‌کند که با این مصاحبه‌های بدون خبرنگاری که با یک خبرنگار نابلد و با سؤالات از پیش مشخص‌شده انجام می‌دهد، می‌تواند مردم ما را گول بزند؟ اگر مرد است با ده نفر کارشناس خبره در موضوعات مختلف اقتصادی، سیاسی و .... مناظره برگزار کند. به قول معروف: «خود گویی و خود خندی، عجب مرد هنرمندی!».
بازنشر از شبکه ایران
بازگشت به ابتدای صفحه
 
Share/Save/Bookmark

نمی شود به رهبری نامه نوشت و انتقادکرد؟

این دردهای بی‌درمان اقتصادی، هست. یک عده‌ای سیرند و عده‌ای خودفروشی می‌کنند. باید انتقاد کرد؛ منتها ...

 
 
 


United States
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۵:۳۴:۳۲
لطفا همین حالا مجددا فقط با رای آری و نه در مورد احمدی نژاد رای گیری کنید. 5 میلیون هم نخواهد داشت... (9000)
 
رضا
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۸:۴۳:۳۵
اگر هم نداشته باشد هنوز هم نماینده یک کشوراست وهر کس حق ندارد به ایشان توهین کند.شیر وقتی که پیر میشود ...... (9029)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۰:۴۲:۰۲
موافقم احترام ایشان واجب است این حوزه چی خونده؟ (9111)
 
سامان
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۰:۴۸:۲۰
خود ایشان سنگ بنای بی ادبی و هتاکی به سایرین را بنا نهاد و به آقایان یاد داد که می توان ادعای واهی را با هتاکی و توهین ؛توجیه کرد و واقعی نشان داد؛آقای احمدی نژاد خود کرده را تدبیر نیست !! (9165)
 
ashkan
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۱۷:۵۵:۲۷
سلام اولا که هر کسی نبوده. دوما دقیقا میشه بگید چه کسی حق داره یا اصلا کسی حق داره سوما این توهین نبوده و فقط یه تشبیه بوده و چهارمن هم اینکه با این اوضاع بد مگه کسی هم شک داره که ایشون نماینده کشوراند. (9389)
 
عباس
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۸:۵۰:۳۵
این نقویان فکر میکند چون روحانیست میتواند هر چی بگه اهانت به رئیس جمهور اهانت به تک تک افراد حساب میشود (9043)
 
ایرانی
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۸:۵۵:۴۹
خاک بر سر ما که به جایی رسیده ام که هر کس و ناکسی به رئیس جمهور ما اهانت میکند .این مردک فکر مکند که چکاره است که برای رئیس یک کشور تکلیف تعیین میکند (9048)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۱:۲۱:۲۶
اينكه فرعون داعيه انا ربكم الاعلي را سر داد غير از اينكه ريشه در كفر او داشت ريشه در مردماني نيز داشت كه او را به خدايي پذيرفتند و براي او مقامي قايل شدند.
دوست عزيز حالا چون ايشون ريس جمهور است كسي نبايد حرف حق بزنه!؟ (9171)
 
بهمن
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۴:۵۲:۲۷
ببخشید کدوم قسمت حرف آقای نقویان حقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (9219)
 
sshkan
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۱۸:۰۱:۲۰
سلام
آخه اگه حق نبود که این همه تلخ نبود.
اصلا یه چیز دیگه شما که این قدر جانب ایشون رو می گیری میشه بگید دلیل عزل وزیر بهداشت چی بوده یا اصلا کدوم دولت را سراغ دارید که این همه عزل و نصب داشته بوده باشه؟ (9393)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۱۱ ۱۸:۱۶:۵۶
اینکه عزل ونصب زیاد داشته نشون میده که کمتر تحت نفوذ سران قدرت بوده (11476)
 
يار ولي المسلمين
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۱۱:۴۱:۳۹
آقاي محترم
اين مردك كه تو ميگي استاد و اندازه وزن ساختمون خونتو كتاب خونده/ تو كي هستي ؟؟؟؟!!!!!!!!!
نظرشان را گفته و درست هم گفته فقط مقداري تند ادا كرده اند. (9363)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۹:۴۹:۵۴
وقتی کتاب بخوانی وشعور بالا نرود به چه دردی میخورد (9545)
 
ارمان
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۱۹:۱۴:۵۵
این نظرات تو اون کتابخونه هاست؟ (9850)
 
داداش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۰:۳۱:۳۷
مشکل ما ایرانی ها این است که فکر میکنیم خودمان حق مطلق هستیم و همه مخالفان را مردک صدا میزنیم و بهشان توهیم میکنیم
لحن اون آقا مثل لحن تو میمونه و شما و آقای نقوی فرقی با هم ندارید (9910)
 
م
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۰:۱۷:۰۶
با اهانت و محاشي هيچ چيزي درست نمي شود هر چيز بايد از راه و قاعده ان انجام شود بخدا تورم و تحريم و دعواهاي سياسي روز بروز بر مشكلات قشري ضعيف مثل من اثر گذار است انشاء الله خود خدا كمك به ما كند (9064)
 
یه جوون
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۲۲:۲۳:۱۷
خدا خیرت بده برادر!
اگه هرکی بخواد نه فقط به احمدی نژاد به هرکدوم دیگه از مسئولا توهین کنه که مملکت رو آبه!
به خدا الان مملکت به وحدت نیاز داره نه توهین.
می خواین انتقاد کنید خوب درست از راهش... (9420)
 
من
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۱:۴۳:۴۹
مرد حسابی چه طور میگی 5میلیون الان خودش هم به خودش رای نمیده اصلا نقویان بیخود در مورد ایشان نظر دادند ... (9088)
 
مسعود
United States
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۲:۳۳:۱۸
اگه این دوره هم میتونست شرکت کنه میدیدی !!!! (9118)
 
ashkan
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۱۸:۰۴:۴۰
سلام
خدا رحم کرده که نمیتونه شرکت کنه . (9394)
 
علیرضا
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۴:۴۲:۴۶
نظر من هم همینه.همین الان بارای مثبت و منفی نشون بدبد چقدر طرفدار داره.
آقای رسانه الان قدرت رسانه ای دستته و هر چی دلت میخواد میگی.خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی.
پرچم نقویان بدجور بالاست. (9216)
 
yosef
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۲۰:۱۸:۵۵
حرف تو چه ربطی به موضوع داره؟ بحث درمورد بی ادبی بعضی از آقایان است. که چند وقت پیش برای احمدی نژاد میمردند و الان توهین میکنند. آدم رو یاد خوارج میندازند. (9292)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۲۱:۳۸:۰۵
هنوزم اگه ميشد من به آقاي احمدي نژاد راي ميدادم.
براي بعضيا همون جناب خاتمي خوب بود تا بيت المال رو خرج عيش و نوش خودش كنه. مردمم كه چه حاليشونه!!!
اين همه آقاي احمدي نژاد براي كشورمون زحمت كشيدن اونوقت بعضيا سرشون رو كردن زير برف.
فقط بلدبد منفي نگاه كنيد.
متاسفم كه اين لباس مقدس تن نقويانه... (9313)
 
امین
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۷:۳۳:۳۳
رای من از اولشم منفی بود الانم منفی است (9516)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۱۱ ۱۸:۱۳:۵۸
اتفاقا دفعات قبل به ایشان رای ندادم ولی به هرکی مورد تائید ایشون باشه رای میدم (11475)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۶:۴۹:۴۳
حرمتی ندارد که هتک شود... (9007)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۰:۰۱:۵۳
زنده باد احمدی نژاد شبیه ترین فرد به رجائی و پس از او مردمی ترین رئیس جمهور و حامی واقعی محرومین و دشمن اصلی دزدهای بی پدر و زاهدان قدرت طلب (9105)
 
پری
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۶:۵۲:۳۸
عزیزمی
آدم باید از داشته هاش مایه بزاره (9245)
 
یه جوون
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۲۲:۲۶:۱۹
نه شازده موسوی حرمت داره و طرفداراش لابد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! (9422)
 
بنام
Canada
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۰۹:۳۷:۲۵
پ ن پ تو خوبى (9980)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۶:۵۷:۱۷
جناب نقويان آن سه صفت اول را كه گفتي شايد برايت رخ ندهد اما آخرين صفت..... خيلي وقت است كه رخ داده هنوز داغي حاليت نيست. (9008)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۷:۰۴:۲۴
باید جواب این هتاک داد (9009)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۶:۳۲:۳۳
پاشو برو فردا تو خيابون حماسه 10 دي رابنداز پاشو (9237)
 
ماهان
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۷:۱۹:۲۵
اون کسانی که تریبون دارن و میترسن که حرف دل مردم رو بزنن رو باید توبیخ کنید.کسی که تریبون داره مسئولیت گردنشه و متاسفانه همگی با محافظه کاری و ترس از تریبون فقط برای موعظه استفاده میکنن.من همینجا از آقای نقوی تشکر میکنم. (9010)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۷:۲۰:۳۴
نقویان هم به جمع فتنه گران پیوست. نقویان و فتنه گران پیوندتان مبارک (9011)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۷:۳۷:۰۸
قابل توجه سایت محترم
زمانی که درمجلس یک روحانی به اقای هاشمی تهمت میزند باید هم منتظر این الفاظ از زبان اینها باید باشیم اگر کسی هنوز جرمش ثابت نشده
این اقایان طرفدار این وان از خجالت هم در میایندچه انتظاری دارید بخدا پشت سر این روحانی های کج فهم نماز خواندن ایراد دارد اینها باید الگو باشند ایا امام و رهبر معظم اینگونه حرف میزدند. باید امثال رسایی ونقویان را نشانه اشنباه مردم بدانید باید اینها را از مراکز قدرت کنا ر بزند اینها نشانه های چی هستند (9012)
 
خسته
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۳:۵۹:۵۷
درموردرسایی حق باشماست درباره نقویان بایدبگویم که مردم ازحرفاش استقبال میکنند.چونکه بخاطراین گرانیها ازرئیس جمهورشاکی هستندومقصراصلی راهم ایشان میدانند.بجای سلام به ایشان اگر جواب منطقی داریدچراساکت نشسته اید؟ (9124)
 
ر
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۸:۰۴:۲۸
لطفا آقاي رسايي هم اين موارد را بخوانند و نظرشان را بگويند (9018)
 
ایرانی
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۸:۱۰:۰۰
پاراگراف آخر خوب اومدی چون مصداق خود محمود خان شماست پرفسور مردی نظر رو فیلتر نکن ح....... (9019)
 
فدایی احمدی نژاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۸:۱۸:۰۲
زنده باداحمدی نژاد کاش بازهم میشدایشون کاندیدریاست جمهوری بشوندورای بالایی بیارند...فقط احمدی دلاور پیرو خط رهبر (9020)
 
ایرانی گرفتار
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۹:۱۱:۴۵
به نظر من خود کرده را تدبیر نیست > مردم با این گرانی چکار کنند (9056)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۹:۴۳:۵۰
من به احمدی نژآد رای دادم

خودم کردم که لعنت بر خودم باد (9061)
 
مسعود
United States
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۲:۳۱:۱۹
خوب بعدش ..... (9116)
 
اسکندر
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۱:۲۳:۵۴
همچین پیروخط رهبرهم نیستند(قهر11روزه) (9113)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۶:۵۶:۰۵
بله عزیز
کاش فقط قهر ایشون می بود خیلی حاها زدن تو خاکی
ولی رهبری موافق با بزرگ کردن بی جهت احمدی نژاد نیست
حالا اشتباهاتی کرده ما باید بصیرت داشته باشیم (9246)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۶:۵۱:۴۳
سلام فدایی
ای کاش چنین بود که شما نوشتی ولی واقعیت اینه که محمود عزیزمان بدجوری زده توخاکی
خدا هدایتش کنه
رهبر هم امر به سکوت کرده (9243)
 
کمال
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۸:۲۹:۰۵
با حرف خیلی چیزها زیبا می شود اما عمل احمدی نژاد با حرفش متفاوت است (9024)
 
ب ش
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۰:۴۵:۴۳
بی خیال (9067)
 
United States
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۱:۱۰:۱۵
احمدی نژاد دوست داریم. مرد هسته ای دوست داریم. خدا به همراهت باشد (9079)
 
سالومه
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۸:۴۸:۴۰
سخنرانیشو دیدی که میگه یه دختر 15 ساله رفته چند تا قطعه از بازار خریده انرژی هسته ای رو تو خونش ساخته!!!!!!!!! بازم میگی مرد هسته ای؟!
این همه دانشمند ایرانی و خارجی بوقن؟!
اخه کسی که نمیدونه انرژی هسته ای چیه به خودش زحمت تحقیق قبل از حرف زدن تو جمع مردم رو هم نمیده میشه مرد هسته ای؟!!!!!!!! (9141)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۶:۵۹:۱۵
حقیقت اینه که ایشون تو هسته ای هم مثل سایق موضع گیری نمیکنند
روی آورده اند به مذاکره
باید تحمل کرد و بصیرت داشت
شاید جامعه تاب بعضی چیزها رو نداشته باشه
باید بصیرت رو بالا ببریم تا آینده حسرت نخوریم (9248)
 
فذائیان
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۳:۱۶:۱۴
برای امثال نقویان ،حدادیان ،پناهیان ،و... متأسفم!کاش احمدی نژاد دستور بدهد تا .... (9097)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۳:۵۴:۲۵
خودت به این نتیجه رسیدی؟یا حاج اقاها به این نتیجه رسوندنت (9104)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۸:۳۲:۴۶
کاش رییس جمهور عزیزمان این وزیر آموزش پرورش رو هم عزل می کرد (9025)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۸:۴۱:۳۲
من هم میگویم سلام کاش دزدیها کم شود پول خوردنها کم شود کاش کسی بود به داد مردم برسد یکی هم که پیدا شد مردم دوست نگذاشتند کار کند (9026)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۷:۰۲:۵۱
ردم دوست دارن دوست عزیزم
ریس جمهور از شعارهاش دورشده
اسامی پول خوارها چرا به ریس قضا نمیده؟
باید قبول کرد این آقا مدیریت و نظارت نداره
راستی میدونی چرا وزیر نمره 20 دولت یکمرتبه عزل شد؟ (9250)
 
mohammad
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۸:۵۴:۲۶
مگه تهمت چیز بدیه ؟ مگه احمدی نژاد تو مناظره های قبل انتخابات به خاتمی .هاشمی رفسنجانی .ناطق نوری . کروبی موسوی . حتی خانم رهنورد توهین نکرد ؟ (9045)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۸:۵۷:۵۳
نقویان حرف دل اکثر مردم رو زد (9049)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۳:۲۰:۱۷
نقویان و امثال او عددی نیستند که بخواهند در مورد رئیس جمهور ملت نظر بدن (9196)
 
سعید
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۹:۴۵:۴۸
رییس جمهور هم کاملا ازادن نه تقریبا . ایشون هم هر کاری که دلش میخواد انجام میده بدون توجه به توصیه ها و مشاوره ها و عواقب اون کار .بدون توجه به اینکه ابروی نظام در خطر باشه یا نه بدون توجه به اینکه بی بی سی و امثالهم چی میگن و چه ظور حزب اللهی ها رو سوژه خنده میکنه (9063)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۰:۳۷:۰۴
همه باید از آقای نقویان تشکر کنیم که حرف دلمردم را زده است (9066)
 
حسام
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۰۱:۲۱:۳۵
شما وکیل مدافع مردمی؟ مردم فهیم گله دارند از اوضاع مملکت اما نمیان اینجوری بگن آدمای ضعیف توهین میکنند
شما هم از خودت حرف بزن نه همه مردم (9894)
 
دارا
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۰:۵۱:۳۶
بزرگان باید خودشان احترام خودشان را پاس بدارند البته اگر بزرگ باشند (9069)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۷:۰۴:۵۸
البته شاید نباید این حرف رو میزدند چون رهبری دستور دادند تحمل کنید
ولی خدایی بد که نگفته..... (9251)
 
امین
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۰:۵۳:۵۴
خیلی بده که به کسی که این همه خدمت کرده بخوایم توهین کنیم
اونم مایی که هنوز به اندازه اون برای کشورمون قدمی بر نداشتیم (9070)
 
مهدی
United States
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۱:۰۲:۲۹
حقیقت همیشه تلخه حالا از زبون هرکی که میخواد باشه (9071)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۱:۰۷:۱۲
الان همه بصیر شده اند. امثال این حرفا رو هر روز از مسولین و حتی روحانیون نیز می شنویم. مانده ام که در این فضای مبهم و تهمت زنی هنوز هم از مردم مایه می گذارند و هر کدام مدعی مقبولیت عام هستند.
وای وای ... (9076)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۱:۰۷:۵۱
همه رانت خواران بر علیه احمدی نراد دندان تیر کرده اند (9077)
 
شایان
United States
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۱:۱۳:۰۳
من واقعا متاسفم که هنوز خیلی از آدما هنوز فکر می کنند احمدی نژاد پیرو رهبرند
تو رو خدا یه خورده چشماتونو باز کنید . (9080)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۱:۲۶:۳۹
درودبر شيخ باسواد و حقگو حضرت آيت الله نقويان (9084)
 
hamid
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۹:۴۷:۵۳
درودبر شيخ باسواد و حقگو حضرت آيت الله نقويان (9150)
 
الیاس
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۲۱:۱۹:۱۶
جااااااااااااان؟ آیت الله ؟ بابا کوتاه بیا (9307)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۷:۱۶:۲۵
پس چی این همه درس خونده به اینجا رسیده آیت الله نداره (9511)
 
مش رحمت
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۲۱:۲۹:۳۴
بابا حالا چیز بدی نگفته .چرا اینقد شلوغش میکنین؟ (مرد باش چاپ کن) (9310)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۳:۲۲:۰۷
هه هه هه جک خوبی بود (9197)
 
نسرین
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۹:۲۸:۴۶
معلومه نمی شناسیش (9276)
 
م
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۱:۲۷:۴۹
سلام واقعا اگر امثال شماها با این خود کامگیها برخورد کنند همه چیز درست میشود دورود بر شما من فکر میکنم اگر شما نازنین برای کاندیداتوری ریاست جمهوری ثبت نام کنید قطعا رای بالایی خواهید آورد (9085)
 
]]]
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۱:۴۹:۲۵
لااقل از لباسي كه پوشيده اي خجالت بكش و هتاكي نكن (9089)
 
علی
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۲:۰۷:۰۱
سلام
من نه هیچ اهانتی رومیپسندم ونه به هیچ کس اهانت میکنم.ولی درموردصحبتهای آقای نقویان زیاد نمیشه حرف زد چون لحن تند وتوحین مشخصه ولی ای کاش این رییس جمهور مردمی با این اقدامات عجولانه ونا درستش همه ی زحمات چند ساله شو به باد نمیداد.که چه خونی به دل طرفدارانش کرد این آخر کاری. (9090)
 
حسین
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۲:۲۷:۵۸
ما سربازان امام خمینی خدارا شاکرین نمردیم ودیدیم عاقبت بخیر شده های انقلاب را، آقای نقویان کاسبی شان کساد شده با این توهین میخواهد مشهور شود به سبک گلشیفته خانوم اما از تریبون منبر (9093)
 
فریبا
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۲:۴۹:۰۷
بااین رایهایمثبت و منفی کاملا مشخصه مردم کدوم طرف هستند وحق رو به کی میدن (9095)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۷:۱۹:۴۹
لطفاً شما با این 30 ، 40 نظر رای گیری نکن
70/000/000 نفر نظر ندادنا!!!!!! (9512)
 
سید
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۳:۳۲:۰۳
عزیزم از هر دست بدی از همان دست میگیری وقتی احمدی نژادشروع کرد به توهین باید منتظر توهین باشد وقتی مردم خس وخاشاک شدند هاشمی وخاتمی خاین شدند و...نباید انتظار دیگری داشت خودش شروع کرد پس حالا هم نتیجه اش را ببینه (9101)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۳:۲۶:۳۱
سید جان احمدی نژاد حرفهایی رو زد که واقعیت داشت اینو هر بچه ای هم میدونه که فرزندان هاشمی مملکت و غارت کردند
مردم که خر نیستند//چرا بقیه ی روحانیون اینقدر ثروتمند نشدند (9200)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۲۳:۴۹:۲۳
بگو ببینم چه خیری از این دولت به تو رسیده که سنگش را به سینه میزنی مردم بواسطه ندانم کاری های این شخص زیر فشار اقتصادی خفه شدن حتما از مرفهین بیدردی (9103)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۰:۰۵:۴۲
حاج اقا لباس مبلغ دین خدا بر تن داره هر چی بگه از هفت دولت ازاده هه هه هه (9106)
 
hadi
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۰:۱۵:۳۸
جون ننه ات تو راست مگی (9107)
 
رضا
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۸:۴۰:۳۲
با سلام از قدیم گفته اند که حرمت امامزاده به متولیش است خود احمدی نژاد باید حرمت خودش رو نکه داره (9140)
 
علی
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۲:۴۴:۰۷
به خدا هیچ عالمی را با سواد تر از ایشون ندیدم . من خیلی دوسش دارم آخه شاگرد آیت الله مصباح هستند . خدا هردو تاشون را با اولیای الهی محشور کنه ... والا (9120)
 
farima
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۲:۵۷:۰۳
دوستان به تیتر توجه نکنند
اینجور رسانه ها فتنه گری میکنند (9121)
 
حمید
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۳:۴۳:۱۲
باسلام: فارق از سیاست من از آقای نقویان با آن حضورش در برنامه سمت خدا انتظار بیشتری دارم. آقای نقویان انسان جایزالخطاست ولی شما با این تجربه دینی و الگو بودن باید کمتراز دیگران از این حق جایزالخطایی برخوردار باشید!! (9123)
 
عبداله
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۴:۳۲:۱۵
ازکجامعلوم خبرصحت داشته باشد چه بسا کذب باشد و مظلوم نمایی کنند (9125)
 
رحیم
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۸:۰۶:۱۱
آقا راست میگه دیگه ، دلیل عزلها اگه انتقاده وای بر اسلام (9134)
 
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۸:۱۶:۵۱
با سلا
آيا اينها و همه منتقدان در زمان رياست جمهوري اقاي هاشمي جرات حتي انتقاد داشتند كه الان اينطوري به نماينده يك ملت اهانت ميكنند (9136)
 
United States
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۸:۲۰:۰۹
متاسفانه این باب را خود اقای احمدی نژاد باب کرد که چند میلیون از مردم را خس و خاشاک نامید . (9137)
 
صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۸:۲۸:۵۰
من منكر نقاط ضعف آقاي احمدي نژاد نيستم، اما همينكه در مملكت ما جايي كه بواسطه ي نظام ولايت فقيه اخلاق بايد حرف اول را بزنه، به رئيس جمهور مملكت اينجوري توهين بشود، شرم آور است.
آري بكشيد ما را، ملّت ما هشيارتر مي شود. هتك حرمت كنيد، ترور شخصيّت كنيد، اما مردم حقايق را مي بينند. (9138)
 
صداقت
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۰:۴۱:۵۳
نسبت دادن بزغاله و خس و خاشاک به مخالفین کار کی بود؟ (9164)
 
علی
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۸:۳۴:۲۶
آقای ریس جمهور بنظر باید خودش رو هم برکنار کنه بعد خودش سرپرست بشه.یک هویی که تصمیم گیری بشه وضع مملکت همین میشه.انگار داره گیم بازی می کنه کمین میگیره سرفرصت شلیک می کنه.غرور چیز خوبی نیست (9139)
 
مجید
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۹:۰۸:۰۹
ما همه چیز را از بزرگان دینمان می آموزیم ، در یکی از جنگها صدر اسلام که کفار به صحابه فحاشی کردند ، پیامبر ص صحابه را نهی کردند که شما اینکار را نکنید . چرا که شما مومن هستید و آنها بی دین . پس اهانت صحیح نیست . دوم هرکسی در هرکاری یک نمره دارد ، نباید از ایشان بت درست کرد اگر نگوییم 20 است لا اقل 12 یا 13 است و اشتباهاتی دارد . اما ما همیشه انصاف را فراموش میکنیم !! این اشتباه ما بنده هاست . (9146)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۱:۰۳:۵۱
تفرقه..........................
یه جنگه تمام عیار (9169)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۷:۲۱:۱۰
آفرین بر شما (9513)
 
ساقی
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۳:۰۰:۳۲
خدااخر عاقبت همه ما رو ختم بخیر کنه همه باید در این شرایط تابع رهبری باشیم و بس تا لطمه ای به امنیت وارامش ملت ما نرسه ایا دوست داشتیدامنیت ایرانمنون مثل عراق.سوریه....بشه..یک ازاده (9193)
 
celia
United States
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۰۹:۲۷:۰۲
آقای نقوی ممنون. اون افرادی که خیلی ناراحت شدن از توهین ظاهرا" آدمهای شکم سیری هستند که انگار تو این جامعه زندگی نمیکنند . واین همه مشکلات رو نمیبینند . از اعتقاد مردم که چیزی نمونده . تعصب کور تنها چیزی که از این مردم جدا نمیشه ... (9148)
 
بهشت
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۰:۱۱:۴۲
باتوهین به هر انسانی مخالفیم ولی شروع کننده این توهین ها خود رئیس جمهوربود درشب مناظره .هرچه کنی به خود کنی (9156)
 
حسن محمدی
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۰:۳۰:۱۰
اگر واقعا این حرف نادرست رو گفته اولا بایت فورا از اقای احمدی نژاد و مردم معذرت خواهی کنه ثانیا دیگه نیاد تو تلوزیون درس اخلاق واسه مردم بذاره (9161)
 
شادی
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۹:۳۴:۲۶
درس های اخلاقش بیشتر گیجمان می کرد (9277)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۰:۳۲:۱۰
با سلام و سپاس از خبررسانی سزیع و بدون سانسورتون من موندم واقعا اقای احمدی نژاد جایی بررای طرفداری و حمایت گذاشتن؟جایی برای دفاع از حریم شکنی گذاشتن ایا رئیس جمهور بعدی میتونه خرابکاریهاشو درست کنه؟
جند سال طول میکشه؟
نمیدونم شاید حق با شماست (9162)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۱:۱۷:۱۶
آن روزی که مست غرور بودند و ملیونها انسان را خس و خاشاک نامیدند باید فکر این روزها هم می کردند چیزی که عوض داره گلایه نداره (9170)
 
نینی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۱:۰۸:۴۶
با برکنار کردن خانم دکتر خدا به خانم دکتر آبرویی چند برابر داد و محبوبیت خانم دکتر نزد مردم زیاد شد . (9464)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۹:۴۴:۵۵
ایشان اقا زاده هستن دیگه (9532)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۱:۴۱:۴۰
این نقویان اگه بلده پسرشو درست تربیت کنه که یک بار توی برنامه تلویزیون اومد با یک وضعیتی که همه تعجب کردن (9174)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۱:۵۷:۱۵
خوب حرفی زده (9178)
 
مهسا
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۱:۵۸:۳۱
خوب حرفی زده دستش درد نکنه (9180)
 
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۲:۰۲:۲۳
متاسفم برای مسولانی که با این روحانی هتاک برخورد نکردند


احمدی نزاد هرکاری کرده بازهم شخص دوم مملکته شما اول اونووو نشانه میگیرید
بعد..........

وای برشما (9181)
 
غفاری
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۲:۰۶:۴۵
تصمیمات کیلویی و غیر منطقی احمدی نژاد واکنشی های همین گونه را می طلبد. (9182)
 
دانیال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۲:۱۰:۲۴
حاج آقا نقویان نشستی اون بالا همش هتاکی میکنی

توهین به رییس جمهور عین توهین به ملت است حداقل 5ماه دیگه خودتووو نگه دار

با این حرفای امثال شما
نظرمردم درمورد روحانیت عوض میشه (9183)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۲:۱۶:۳۷
اخه آدم نادون رییس جمهور 25 میلیونی مال 4 سال پیش بود نه الان که روزی یک سوتی میده - این عاقبت کسی است که از مکتب ولایت فاصله بگیره. (9186)
 
نیکبخت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۲:۳۸:۰۶
مگردردوره های دیگر عزل ونصب نبوده وایا همه گفتن به چه خاطر عزل کردیم تا احمدی نژاد هم بگوید درثانی به هرکسی که نباید پاسخ گو باشد (9189)
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۲:۴۵:۵۱
تو كه ادعاي محقق ديني مي كني پا روي يكي از نمايانترين اصول چه راحت مي گذاري. چگونه جواب خواهي داد. مگر نه نسبت دادن به ديگران و هتك حرمت ديگران حق الناس است. چه راحت دل خوش كرده ايد به رحمت خدا و شديدالعقابي خداوند عادل را پشت پرده ذهن خود نگاه داشته ايد. اگر احمدي نژاد از تو بگذرد من نمي گذرم . رييس جمهور وجهه حقوقي عام دارد و وجهه شخصي. سعي كن زياد گريه كني كه در دار العقبي از تو طلبكارم. (9190)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۸:۵۵:۰۰
تو چیکاره ای؟!!!! (9273)
 
شادی
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۹:۳۶:۴۰
حرص نخور (9278)
 
دوست
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۲:۵۲:۰۱
سلام به نظر بنده سخنان اقای نقویان رونبایدبه گونه ای که خودتون دوست دارین تحریف کنین البته شایان ذکره که شما میخواین خود شیرینی کنین ولی به همون علی که گفتین قسم این کاری که شما میکنین به راه انداختن اختلاف و مورد ظلم واقع شدن اقایانی متل اقای نقویان میشه (9191)
 
شعبان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۳:۰۱:۳۷
این دروغو که میگی راسه (9194)
 
ایرانی
United States
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۳:۰۷:۲۲
مرد حسابی این روزها هر کس حرف حسابی بزنه فتنه گر به حساب میاید .. یکی از شجاعت رییس جمهور گرانی تورم است و علتش ابتدا گران کردن بنزین بود (9195)
 
jhgjg
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۳:۲۲:۴۲
اگر اقاي نقويان اين انتقادها را نكند پس كي بايد حرف مردم به گوش مسئولين برساند وقتي هنوز تورم و گراني بالاي 50درصد را اقاي احمدي نژاد 26درصد ميگه ايا فقر و تنگدستي مردم دروغ است ايا يك هيئت تشكيل شده كه حرفای گفته شده احمدي نژاد بررسي كند اگر چيزي مردم نميگند فقط به احترام مقام معظم رهبري كه جانم فدايش باد (9198)
 
امین
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۸:۲۶:۱۲
متاسفانه الان هرکی میخواد دولت رو تخریب کنه میگه جانم فدای رهبر
شما خوبه بری صحبت های شهریور ماه رهبر رو در دیدار با اعضای دولت بخونید
ضمنا تورم 50درصدی برای دوره آقای رفسنجانیه..
از این فدایی ها تو دوره امام علی هم بود که وقتی صحبت از عمل شد به امام پشت کردند و خوارج شدند
رهبر فدایی بی بصیرت نمیخواد (9263)
 
زهرا
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۸:۲۸:۵۱
مجلس انقد دنباله آتو گیری از احمدی نژاد مطمئن باش که حرفاش که هیچی تک تکه کلماتش رو بررسی می کنن (9264)
 
ابراهیم
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۳:۲۳:۵۸
آن روزی که احمدی نزاد به 14 میلیون ایرانی که رای به رغبش داده بودند خس وخاشاک خطاب کرد.باید منتظر توهین های شدید تری رو ازطرف طرف دارای خود بشنود.خود کرده را تدبیر نیست.خدا باصابران است (9199)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۳:۳۳:۲۰
ماشاا... به فرهنگ بعضي آقايون كه اجازه ميدن به خودشون اينجوري به راي من توهين كنند. (9201)
 
سروش
Latvia
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۳:۳۵:۱۹
حاج اقا که چی ؟رسانه ای کردن این گونه مسائل برای چیه ؟ شما یاامسائل مداح وملاها
که این حرفها را میزنید خوراک برای انور ابیها درست میکنید ؟ مردم خوداگاهند. حرفهایتان را مزه مزه کنید زمان خوبی را انتخاب نکردید کمی فکر واندیشه........بد نیست ودر اخر این حرفهای شما نمیتونه باشه (9202)
 
جباری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۶:۲۰:۰۱
سلام :لبیک یا خامنه ای (9234)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۶:۵۰:۳۶
راهی است که خود احمدی بنا گذاشت زذی ضربتی ضربتی نوش کن (9241)
 
محسن
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۷:۰۰:۱۲
این آقای نقویان پیرو ولایت نیست چقدر آقا گفتند این دولت داره زحمت می کشه ولی ایشون اصلا حرف رهبری رو کاملا از یاد برده (9249)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۱۸:۰۰:۳۴
زحماتی را که این دولت برای این کشور ومردم کشیده منکر نیستم ولی کارهایی در این دولت انجام شده که تمام این زحمات رابه هدر داده است (9392)
 
وحید کریمی
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۸:۴۴:۳۰
خداوند عاقبتمان راختم به خیر کند. (9269)
 
مهدی
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۸:۵۴:۰۸
با سلام : دوستان عزیز در این موقعیت حساس که دشمنان خارجی برای تفرقه بین ملت ایران چنگ و دندان تیز کرده اند شما را بخدا آب ّبه آسیاب دشمن نریزید ملت غیور ایران بیدار است و میزان رای مردمند به این حرفای دلسرد کننده پایان دهید اعصاب مردم را خراب نکنید پیرو ولی فقیه باشید (9272)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۰۶:۰۷:۵۶
مثل تقویان ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (9343)
 
قاسمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۳:۴۴:۳۷
خیلی ها در این پست به تعداد آرائشان بالیده اند بنی صدرها ، خاتم یها و ... کم نبودند . این جمله یادتان نرود : ما با هیچکس عهد اخوت نبسته ایم جز با مقام معظم رهبری. (9205)
 
هاشم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۴:۲۷:۵۲
جمع کن عمو هتک حرمت هتک حرمت این آقای احمدی نژاد هر روز یه جور مردم رو مسخره میکنه بعد شما میگید هتک حرمت؟ مردم رو شاخ دار فرض کردید ؟ مظلوم نمایی آدابی داره آخه .نباید طرف یه ذره مظلوم باشه؟ نقویان که حرف بدی نزده فریاد وا اسلاما سر دادید (9213)
 
بهمن
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۴:۵۰:۳۹
باسلام
متاسفانه آقای نقویان خودرا علامه دهر می دانند وفکرمی کنند توتمام مسائل می توانند نظر دهند .اگردولت مشکلی اساسی دارد رهبرانقلاب باید تذکر دهد نه هرکی از جایش بلند شد.توهین به رئیس جمهور توهین به ملت شریف ایرانه. (9218)
 
نقی
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۵:۰۱:۱۸
منکه به احمدی نژادرای دادم الان پشیمانم اماآقای نقویان بهتراست حرمت لباس مقدس روحانیت رانگه دارندمیشه محترمانه صحبت کردمردم هم بهترمی پذیرندهرچندکه رییس جمهورآن برخوردهای کذایی رادرمجلس و...داشته.درضمن اگه کسی فک کنه که نبایدازرییس جمهورانتقادکرداین باعث دیکتاتوری میشه (9221)
 
علی اکبرخدابخشی
United States
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۵:۱۰:۴۵
سلام من این جمله روتاییدنمیکنم امارییس جمهورنسبتا محترم حرمت افراد رو حفظ نمیکنه یعنی چی که انتصاب سرپرست بدون تشکر از نفر قبلی باشه؟؟؟ (9223)
 
فدایی رهبرازآذربایجان
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۵:۲۱:۴۵
رئیس جمهورویانماینده مجلس خبرگان ویامجلس شورای اسلامی تاپایان دوره 4ساله احترامش به همه واجب هست حتی اگراقبال عمومی به ضررش باشد (9224)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۵:۵۴:۴۱
خود کرده را تدبیر نیست... چاه نکن بهر کسی اول خودت دوم کسی ....هتک حرمت و فحاشی را او به همه نشان داد (9230)
 
دوستدار انقلاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۶:۳۲:۱۵
هتک حرمت رئیس جمهور هر کسی که باشه درست نیست اما طوری هم نظر ندهیم که به روحانیت حداقل به خاطر لباس پیامبر که به تن دارند بی احترامی بشه (9236)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۶:۴۴:۳۳
چرا همه مسئولین رده بالا پس از سالها خدمت!!!! این شکلی مورد تقدیر حضرات قرار میگیرند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! (9238)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۶:۴۵:۵۰
سلام بر شما که روشن گری میکنید
احمدی نژاد روی دیگرش را نشان داده نمیداند مردم گوش بفرمان ولایت هستند
امان که امام عزیزمان خامنه ای بزرگ دستور به صبر دادند تا کوردلان از این ماجرا بت نسازند . (9239)
 
نمكو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۶:۴۷:۰۸
آقاي احمدي نژاد حرمتي براي خود نگه نداشتند . هي نگوييد 24 ميليون رأي در حال حاضر ايشان 24 هزار رأي هم ندارند چراكه هر چه كرد بله قربان گوي مشايي بود و اقتصاد مملكت را به ورشكستگي كشاند .
اين سلامي كه شما مي فرماييد كمتر از حرف ايشان نيست پس هردو يك حرف مي زنيد و از همديگر شكايت نكنيد . شما هم حرمت خودت را نگه دار. (9240)
 
نمكو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۷:۱۶:۱۶
عزل و نصب كارگزاران بايد از روي دليل و حكمت باشد.
حكمت عزل آقاي متكي در چه بود ؟
آقاي دانش جعفري و آقاي پور محمد آقاي مظاهري و آقاي لنكراني و دست آخر خانم دستجردي ؟ (9252)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۷:۵۲:۱۶
سلام- يه رئيس جمهور گفتند و يك روحاني اگر شما روحاني هستيد پس چه كار به آقاي رئيس جمهور داريد شما كار خود را بكنيد نياز نيست احساس تكليف كنيد.
والسلام (9256)
 
گمیلی
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۸:۱۳:۲۲
سخنانش حرف مردم است اقای رییس جمهور فقط خود را عاقل میداند (9258)
 
امیر
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۸:۲۴:۲۴
رئیس جمهور در گفت و گوی زنده با مردم گفته بود: «در ایران دروغ و تهمت هزینه ای ندارد» بیشترین دروغ وتهمت که توسط خود ایشان بیان شده ، پس دیگه از چی شاکیه (9262)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۸:۳۳:۵۹
ده بار نظر دادیم چرا نذاشتید
چرا نظرات موافق ها رو نمیذارید
بالاخره شما موافقید یا مخالف؟
چرا فقط نظرات مخالفین رو نمایش میدید
اینم بازی جدیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (9266)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۸:۳۵:۵۰
من که خودازرای به احمدی نژادپشیمانم (9267)
 
عبدل
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۲۰:۳۱:۰۳
درود بر مرد پاک جهان احمدی نزاد (9294)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۸:۳۶:۴۳
اگه انتقادنشه که دیکتاتوری میشه ولی توهین نبایدبشه (9268)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۸:۵۳:۵۳
اقایان محتزم {هردوطرف}بدانید واگاه باشید.ممکن است با حرفهای بی حساب وکتاب بتوانید حرف خودتان را به کرسی بنشانید اما به خدائیکه حاضر وناظر حرکات وسکنات ماست چه جوابی دارید وگناه اینچنین رفتارکه باعث جریهه دار شدن دل مسلمین وسردر گمی ملت عزیز میشود بخشودنی نیست اقایان اگر مشکلی باهم دارند با شهامت وصادقانه به محضر رهبر عزیزمان رفته حتما مشکلشان حل خواهد شد.اعوذبالله من الشیطان الرجیم (9271)
 
هم وطن
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۹:۱۷:۱۳
من اصلا توهین را قبول ندارم خودم بهش رای دادم وبس او با سخن عشق به سید علی امد مشایی دیگه چه صیغه ای بود که اوردخدا خودش می داند (9274)
 
م
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۹:۲۴:۲۷
هیچ انسانی بدون ایراد واشکال نیست و انتقاد هم لازمه تداوم است .وباید گفت که این دولت هم بی اشکال نیست . ولی ازاطرافیان اقای احمدی نزاد که بگذریم شاید پاکترین وسالمترین فرد در این دولت شاید خود شخص اقای احمدی نزاد باشد اگر چه در مسائل موجود در کشور بی تقصیر نیستند (9275)
 
یوسف
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۲۰:۰۵:۴۳
بلی تذکروانتقاد اگرازروی غرض نباشد وظیفه هرنماینده میباشد.ولی رعایت ادب مهمترازان است. (9284)
 
رب الحمار
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۲۱:۲۳:۰۲
بابا بی خیال (9309)
 
بی نام
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۲۲:۲۳:۰۷
بسیاری از کارهای احمدی نزاد خوب است ولی اختلاسهای انجام شده دردولت او رکورد شکن است ولی یارانه برای مردمی که فقیرند بسیار عالی است وام ازدواج یا مسکن وغیره برای افراد ضعیف همقدم خوبی است حالا آقایانی که قبل از او بوده اند چکار کرده اند (9316)
 
b
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۹:۵۷:۳۴
به نظر شما آقاي نقويان حرف بدي زده نه به مزاج شما بد آمده (9283)
 
بهنام
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۲۰:۰۹:۴۹
اولا که برید سخنرانی را کامل گوش دهید.ثانیا 25میلیون ایرانی به احمدی نژادی رای دادند که پشت سر ولایت بود نه... (9285)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۲۱:۱۰:۵۸
من آقاي احمدي نژاد رو خيلي دوست دارم. ايشان اولين رييس جمهور مردمي اين كشورن.
از نقويان متنفر شدم... (9302)
 
حمیدرضا پورکریمی
United States
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۲۱:۱۵:۱۰
زیاد هم بی ربط نگفته! (9305)
 
سمج
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۲۱:۳۷:۰۰
حرمت امامزاده به متولی اونه
وقتی رئیس جمهور با کارگزاران و وزراش مثل .... رفتار میکنه ، انتظار تعریف و تمجید نداشته باشه
ضمنا آقای نقویان یک نمونه از مدیریت مسایل جزء غرب رو مثال زده و در مثال هم هیچ مناقشه نیست (9312)
 
محمد . و
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۰۵:۳۳:۴۹
بنام خدا .

باند بازی و 000اآدم را از حق و حقیقت دور میکند .
انتقاد سالم و سازنده حق هر مسلمانی است . اما دخالت در کار دیگران نه تنها خوب نیست بلکه فضولیه .
رئیس جمهور وزیرشو عوض کرده دلایل خودشو داشته و دارد .
اما بعضی ها با لباس مقدس روحانیت و با ظاهر زیبا و باطن 000 حرفهای زشت و رکیک توهین آمیز را در جاهای مقدس و پاک میزنند که برای چهره پاک و مقدس اسلام خوبیت نداره . مسلمان که نباید از دهانش حرف های بد و زشت در بیاد .
حوزه باید در این گونه موارد دخالت کرده و جلوی افراد بد دهن و 000 را بگیرد .
اسلام خود ندارد هیچ عیبی ؛ هر عیبی هست از مسلمانی ماست .
ماکه الگوی مان رسول خدا (ص ) و ائمه اطهاره،از توهین و تحقیر و ... باید دور باشیم .... امر به معروف و نهی از منکر هم باید با رافت اسلامی باشد نه با 000 این کارها از دید جهان هم خوبیت نداره . (9339)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۰۵:۵۰:۱۶
آقا یا خانم سمج
با سلام :
آقای رئیس جمهور وزرا و کار گزاراش چطوری رفتار میکنه ؟ باید عزل و نصب داشته باشه ؛ باید تشویق و توبیخ بکنه ؟ مگر چکار کرده وزیرش را عوض کرده ؟ چرا به طرفداراش برحورده ؟ چندین سال ازش راضی بوده حالا ناراضیه . اما همه این ها دلیل نمیشه یک روحانی توهین کنه ؟ نه بخاطر رئیس جمهور بودنش ، بلکه توهین از زبان یک روحانی زشته ، قباهت داره ؟ ضمنا" آقای تقویان هم باید بدانه که الان نه تنها در غرب بلکه کوره دهات های ما هم دیگه ((گاو)) را دستگاه میدوشه .
فاصله جهنم تا بهشت از تار موهم باریکتره ..... خدا همه مارا به راه راست هدایت کنه . انشاله . (9341)
 
یک ایثارگر
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۰۲:۴۵:۵۲
جدی راست میگن ازقدیم گفتن چیزی که عوض داره گله نداره. نقویان حرف دل همه مردم را زد (9334)
 
حسن
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۰۷:۳۳:۳۳
دمت گرم حاج آقا این شد حرف حساب (9344)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۱۰:۰۵:۱۷
توهین به احمدی نژاد توهین به بیست و پنج ملیون نفر است زنده باد احمدی نژاد. هنوز هم رئیس جمهور دوست داشتنیمونه. (9354)
 
یک ایرانی
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۰۹:۳۴:۰۰
امان از حب دنیا که نه عالم می شناسد ونه جاهل .که اگر این مخلوق عزیز خالق خود وخدایش را نشناسد از حیوان پست تر خواهد شد. خدا آخر وعاقبت همه ایران راختم به خیر کند (9353)
 
خسته دل
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۱۰:۲۶:۰۷
حرف دل همه مردم رو زدی حاج اقا (9355)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۱۶:۲۲:۰۷
توهین از سوی هر کسی باشه ناپسنده (9379)
 
کوروش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۱۰:۴۴:۴۹
من نمیدونم چرا دوره های قبلی این حرفا نبود اگر همین الان میتونستم باز هم به ایشون رای میدادم (9356)
 
h
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۱۱:۳۶:۴۵
بنام خدا

حساب طرفداران احمدي نژاد در زمان فتنه
با حساب الآن احمدي نژاد و كاراي ايشان كاملا جداست!!!!!!
ياران آن روز همه ولايتي بودنند و ايشان را سر باز خوبي براي ولايت ميدانستند و از اين آقا حمايت كردند. (9362)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۱۳:۱۸:۵۹
حرف ]قای نقویان بجهت نزدیکی با علما و بزرگان بسیار درست است. بزرگان درست میگویند پس او هم درست میگوید (9369)
 
من
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۱۴:۱۶:۳۳
هر كس احمدي نزاد دوسداره راي مثبت بده وگرنه منفي (9372)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۱۸:۲۵:۵۷
اگر اشخاصی مانند نقویان و ....نتونند به این مسولین مملکتی اعتراض کنند پس کی حق اعتراض داره ؟ (9398)
 
نقی
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۱۹:۰۸:۱۱
چرانظرمنومنتشرنکردید؟به مذاقتون نخورد؟نکنه طرفدارااحمدی نژادهم مثل خودش تاب نظرمخالفوندارن؟ (9401)
 
ایرانی درد مند
United States
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۱۹:۴۶:۱۲
برادران پدر قشر ضعیف درامد حالا این مردم بد بخت حتی جون ندارند (9406)
 
محمدمراد
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۲۰:۲۹:۰۱
خدا نکند که راه امام وشهیدان به فراموشی برود چه بسا که احساس من این است که کم رنگ شده است (9408)
 
احمد مخملی
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۲۰:۴۲:۴۵
سلام و درود خدا بر فرزند حوزه دین و عمل ... ما که تریبونی نداریم ولی خدا شاهد است از رایی که به آقای احمدی نژاد داده ام و گول شعارها و وعده هایش را خورده ام پشیمانم و بارها از خدا استغفار کرده ام ...ایشان با شعار مهرورزی آمد ولی با رواج کینه توزی و برخوردهای سطحی با مسئولان کشور و خادمین " والسابقون" نظیر عزل خانم دکتر دستجردی که بانویی مومن ، کاردان و بهره مند از خانواده ای خوش آوازه بود ... درود بر حجه الاسلام نقویان که صدای راستین کسانی است که نسبت به پیرامونشان تحلیل دارند و میبینند و در گلو استخوان دارند ما اگر اعتراض کنیم متهم میشویم ولی به امثال ایشان این وصله ها نمیچسبد و بالاخره چون لباس دین بر تن دارند باید زنگارهاییکه بدست همین دیندارند بر پیکر انقلاب نشسته را خودشان پاک نمایند.
احمد مخملی کارمند سابق کشتیرانی ج ا ایران (9409)
 
على جبارزاده
۱۳۹۱-۱۰-۱۰ ۲۳:۰۳:۴۳
به نظر من فحاشى وتوهين حتى به يك فرد گناهكار چيز خوبى نيست چه رسد به ريس جمهور يه ملت شود بالاخره هرچه باشه با راى مردم انتخاب شده وفحاشى وتوهين به ايشان توهين به مردم ان كشور است لازم به ذكر ميدانم كه ما قشر ضعيف جامعه الان زير فقر زندگى ميكنيم بخدا بقران يك ماه است من يك كيلو گوشت نتونستم بخرم چاى خشك كيلو سى تومانه پنير محلى بيست تومانه تورا خدا بجاى عزل ونصب فكر ماهم باشيد نميتونيم قسط وامهامونو بديم بچه ام بخاطر يك كيلو نارنجى دوروز گريه كرد شب چله از شرمندگى كه فقط يك پشمك گرفته بودم خونه نرفتم شما را به اعتقادتون به فكر ماهم باشين جلو گرانى را بگيرين فلج شديم (9429)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۷:۰۷:۳۵
کشور ما درشرایط فعلی نیاز به اتحاد وهمدلی واطاعت از مقام رهبری دارد ا (9508)
 
امین
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۰:۱۰:۲۴
مشکل سیاست مداران ایرانی اینه که انتقاد پذیر نیستیم اقای نقویان کاملا درست گفته
هرکس باید بتونه نظر شخصیشو بگه
آخه کی بعد از انقلاب انقد تورم و گرونی بود؟
قبل از دکتر سکه 100 تومن بود ولی الان یک میلون و سیصدهزار تومنه . (9547)
 
ایرانیم
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۳:۳۳:۱۲
مشکلات همیشه بوده.اماهیچکس جرات اعتراض نداشت.چه موقع هاشمی چه موقع خاتمی.این آقا هم نباید توهین میکرد. (9731)
 
محضرخدا
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۰۸:۴۳:۰۱
خدایا امام زمان رابرسان (9443)
 
asad
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۱:۳۲:۱۴
امیدورام احمدی نژاد به راه ولایت و رهبری برگردد ومردمی که جند سال از او دفاع کردند پشیمان نکند وزحمات سالهای اول دولتش را بباد ندهد (9633)
 
هاشمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۳ ۱۰:۲۲:۴۹
من دیگر پای سخنرانی نقویان نخواهم نشست ادب ابتدائی ترین شرط عالم است (9753)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۵:۴۸:۲۴
به او علا قمند بوده ام تا اینکه فهمیده ام نامه رهبری را عمل نکرد نظرم عوض شد به احمدی زاد میگم دیر نشده برگرده (9695)
 
mehraneh
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۶:۳۸:۰۷
البته بماند که آقای نقویان کل ملت ایران را به ....... شیر ده مثال زده ولی تهمت کار درستی نیست . مسلما اگر اجازه دهند جناب احمدی نژاد برای 8 سال دیگر در مسند بمانند تا شاید مردم یک قدمی در جهت تغییرات اساسی بردارند (9700)
 
مهدی
۱۳۹۱-۱۰-۱۳ ۰۳:۳۸:۰۰
ماراچه شده که به جان هم افتاده ایم؟ (9740)
 
hasem
۱۳۹۱-۱۰-۱۳ ۰۹:۱۴:۳۱
اگر بخواهند عزل و نصبها از روی عقل و منطق باشد باید همین آقای نقویان را بیاورند تا کارهای رییس جمهور ی راحتر شود و عقل آقای نقویان هم بیکار نباشد (9747)
 
سحر
۱۳۹۱-۱۰-۱۳ ۱۲:۱۱:۴۲
درودبراحمدی نژاد عزیز،بایدبه رییس جمهوری مثل ایشون افتخارکنیم.هراشکالی که داشته باشه دزد نیست به فکر ساختن کشوره،عاشق ایرانه،برای اعتلای ایران داره نهایت تلاششو میکنه.این روحانی نماها هم با این کاراشون فقط چهره ی واقعی خودشونو دارن نشون میدن البته باعث تخریب چهره ی روحانیون محترمی هم که دارن زحمت میکشن تواین کشور تودورترین ومحروم ترین مناطق ایران دارن ایثارمیکنن بدون هیچ چشمداشتی هم میشن! (9770)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۰۰:۱۴:۴۵
درود به احمدی نزاد
ننگ برای مخالفینش (9800)
 
اا.ب
۱۳۹۱-۱۰-۱۳ ۱۵:۰۵:۲۴
از سعید حدادیان که توقعی نیست یک آدم عادی پر کبکبه
ولی نقویان هم خود را به دام نفس سپرد
اهانت به 25 میلیون نظر با مخالفت محترمانه چقدر فاصله دارد
آیا فقط با ادب تنها می شود مملکت اداره کرد وکلام در آمد برای اقتصاد ایجاد می کند. (9781)
 
معتمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۰۰:۰۲:۱۲
عاقلانه حرف زدن هزینه اش یه کم فکر کردنه!
متأسفانه آب به آسیاب دشمن ریختن و غفلت از مصلحت نظام در دستور کار نادان ها قرار گرفته و خودآگاه یا ناخودآگاه هر حرفی زده میشه (9797)
 
United States
۱۳۹۱-۱۰-۱۳ ۲۱:۵۱:۵۴
واقعاٌشماچقدرپررو ودریده هستید که مملکت رو به این روز انداختید وهنوز خودتون رو طلبکار می گیرید.
حالا اگه راست می گی سانسور نکن (9793)
 
الهه
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۰۰:۰۷:۱۶
درود به احمدی نژاد امیر کبیر زمان
حاج اقا نقویان باز جوی شدی و خجالت از ملت نمی کشی ؟ به چه حقی به دکتر احمدی نزاد رئیس جمهور فداکار و قدر ما توهبن می کنی (9799)
 
اکبر
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۰۰:۲۱:۰۵
آقای نقویان حرف دل خیلیها رو زدن ممنون از ایشان (9802)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۰۸:۵۴:۱۰
متاسفم برای این نشریه که چشم بسته چنین چاپلوسانه مطالبی در مظلو.م نمایی احمدی نژاد می نویسد . آیا این قدر مظلوم هست ؟؟؟کمی با دید باز بنگرید . شما هم رفیق قافله و شریک دزدان هستید دست در یک آبشخور نهاده اید . هرچند که این پیام رو در دید همگان نمی گذارید ولی این گونه اید شماها . (9820)
 
ناصر
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۱۸:۳۱:۱۵
ای رفیق !خالق ما خالقی مهربان و خوب است ،خالقی که خصلت ها و صفت های به این خوبی دارد چرا باید نسبت به همدیگر توهین نمایند پیغمبر ما نامش محمد امین بود ، محمد اهل کمال بود ،محمد اهل تقوی و پرهیزاری بود ، مهربان بود همیشه و همه وقت ها مارا به خوبی ها و بسوی نور سفارش می نمود ، حال بیائید فکر کنیم و با ود زمزم (9848)
 
زرتشت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۰:۳۱:۵۲
به دوست و هموطن عزیزم ashkan:
سوماً ،داشته بوده باشه ، غلط است
دوماً ، عزل و نصب های زیاد دقیقا خود دلیلی بر صداقت و درستی و جدیت در کار ادارۀ مملکت است و نشان از آن دارد که دولت در ادارۀ امور مملکت نه با کسی شوخی دارد و نه مسامحه کاری و ملاحظه کاری را در دستور کار خود قرار داده است و حتی به وزرای خود هم در این زمینه رحم و شفقتی ندارد
اولا، بحث حق و ناحق گفتن نیست بلکه بحث ادب و بی ادبی ست. دین ما دین ادب و مهربانی ست و پیامبر ما خود گفته است که برای مکارم اخلاقی مبعوث شده است . بنابراین بهتر است اقای نقویان در درجه اول برود و ادبیات مناسبی را برای گفتمان خود در پیش گیرد سپس وارد میدان گفتگو شود (9911)
 
مسعود
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۰:۴۱:۰۲
شما چرا كاسه داغتر از آش ميشويد .خودآقاي رييس جمهور يد طولايي در توهين وهتك حرمت به دوست ودشمن را دارند.نميدونم كجاي حرف آقاي نقويان اشتباه بوده. (9912)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۶ ۰۸:۱۷:۰۵
آقا شما که پیرو ائمه اطهار هستی واز آنها پیروی می کنی چرا؟ (9974)
 
م-ی
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۱۴:۱۱:۱۶
اشتباهات احمدی نژاد اظهر من الشمس است باچه روی ازاودفاع می کنید. (10080)
 
مردایج احمدی
Russian Federation
۱۳۹۱-۱۱-۱۸ ۰۳:۱۸:۴۳
درست است نباید اهانت کرد حتی به آقای احمدی نژاد (11987)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۳۰ ۱۶:۴۲:۱۲
حالا دیدید نقویان بیچاره مشهوره اینو براش در اوردید همش دروغه تا یک ماه پیش که نقویان از احمدی نزاد حمایت کرد (25547)