۳۶
 
حجت‌الاسلام نقویان:رئیس‌ جمهور زنگ بزند تا جوابش را بدهم!
حجت‌الاسلام نقویان که در سخنرانی اخیر خود، سخنان توهین‌آمیز عجیبی را خطاب به رئیس‌جمهور بیان کرده است در گفت‌وگو با شبکه...
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۰۲
کد مطلب: 16039
 
به گزارش اول نیوز،حجت‌الاسلام نقویان که در سخنرانی اخیر خود، سخنان توهین‌آمیز عجیبی را خطاب به رئیس‌جمهور بیان کرده است در گفت‌وگو با شبکه ایران در پاسخ به این سؤال که انگیزه‌تان از بیان چنین سخنان توهین آمیزی چه بوده گفته: «به رئیس‌جمهور بگویید به من زنگ بزند تا جوابش را بدهم.» وی همچنین در پاسخ به این سؤال که چرا باید رئیس‌جمهور به شما زنگ بزند، تنها به قطع تلفن بسنده کرده است!

حجت الاسلام ناصر نقویان در سخنرانی اخیر خود در دانشگاه تربیت مدرس، با انتقاد از شخص رئیس جمهور مدعی شد که احمدی نژاد فردی نامرد، دروغگو، فریبکار ( با عرض پوزش از کاربران محترم ) و بی تدبیرتر از گاوها می باشد.

با توجه به این اظهارات زننده، هتاکانه و سراسر مجرمانه نقویان به شخص دوّم مملکت جا دارد که مدعی العموم علیه این روحانی هتاک و بداخلاق اعلام جرم نمایند و رسانه های کشور نیز برای دفاع از اخلاق و ارزشها و اثبات استقلال و حرفه ای بودن خود با چنین شخصی برخورد رسانه ای نمایند. هرچند بعید می دانیم جنجالی که علیه حجت الاسلام رسایی بخاطر انتقاد از یک خاندان ثروت و برخی فتنه گران از سوی برخی رسانه صورت گرفت، در قبال نقویان صورت گیرد چون نقویان در حال فعلی استاد اخلاق (!) چنین صنفی می باشد.

نقویان که در سلسله نشست های معرفتی با عنوان «رشدیافتگی» سخن می گفت، با قرائت شعر معروف نسیم شمال که «کور شوم، لال شوم، کر شوم/ لیک محال است که من خر شوم» مردم ایران را مردم بیداری دانست که حکومت، توان فریب دادن آنها را ندارد و مردم، ضعفها، اشتباهات و تقصیرات حکومت‌مردان را می‌دانند و تحلیل می‌کنند.

وی افزود: عزل و نصب کارگزاران باید با دلیل و از روی حکمت باشد و نه از روی هوا و هوس، همانطور که امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام دلیل عزل‌هایش را در سخنانش فرموده است، آقای احمدی‌نژاد هم اگر مرد است، دلایل عزل و نصب‌هایش را بیان کند. چرا باید استاندار فلان استان به‌خاطر شرکت در سخنرانی انتقادآمیز من، معزول شود؟! چرا ما ظرف ۶ سال، ۴ وزیر آموزش و پرورش عوض کرده‌ایم!؟! در حالیکه در دامداری‌های کشورهای غربی، دوشندگان شیر گاوها را عوض نمی‌کنند تا مبادا گاوی که به بوی بدن آن شیردوش عادت کرده است، شیرش کم نشود. گاوها هم اصل «ثبات در مدیریت» را که یک اصل اولیه و بدیهی است می‌دانند امّا این آقایان آن را نمی‌دانند.

چرا صدر اعظم آلمان شوهرش را از سوار شدن در هواپیمای دولتی منع می‌کند ولی این آدم که شعار ساده‌زیستی می‌داد با ۱۲۰ نفر از دوستان و بستگانش به سفر نیویورک می‌رود. آیا ایشان فکر می‌کند که با این مصاحبه‌های بدون خبرنگاری!! که با یک خبرنگار نابلد و با سؤالات از پیش مشخص‌شده انجام می‌دهد، می‌تواند مردم ما را گول بزند؟ اگر مرد است با ده نفر کارشناس خبره در موضوعات مختلف اقتصادی، سیاسی و .... مناظره برگزار کند. به قول معروف: «خود گویی و خود خندی، عجب مرد هنرمندی!». 


بازگشت به ابتدای صفحه
 
Share/Save/Bookmark

قیمت خودرو امروز ۲۹ آبان ۱۳۹۱

نام کارخانه نام خودرو قیمت نمایندگی قیمت بازار ايران خودرو پژو ۲۰۶ تيپ۲ ۱۹۴۲۴۰۰۰۰ ۲۸۵۰۰۰۰۰۰ ايران ...

 
 
 


زارع
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۲:۱۳:۰۴
با توجه به سخنان امام خامنهای که فرمودند: هر کس تفرقه افکنی کند خائن است پس نقویان هم ...
در ضمن رهبری در حواب زن کروبی فرمود: وقتی به رئیس جمهور قانونی کشور توهین شد قلبم درد گرفت. (9558)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۳ ۱۰:۲۶:۱۹
این تفرقه افکنی نیست
داره بعضیا رو که تو خواب زمستونین بیدار میکنه
ولی حیف که بعضیا چشاشونو بستن و بیدار نمیشن (9754)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۲:۲۱:۳۵
براي شما كه معلم اخلاقيد متاسفم (9559)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۳:۰۱:۱۱
يعني معلم اخلاق نبايد از اشتباهات يك نفر گلايه وانتقاد كند (9659)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۷:۰۵:۳۹
دوست عزیز گلایه و انتقاد غیر از توهینه دین ما اجازه توهین به کفار رو هم نمیده چه برسه یه یک شیعه ما حق توهین به هیچ کس را نداریم از ما که داعیه دین و تشرع داریم بعیده (9701)
 
رضا
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۲۰:۳۶:۱۶
یک نفر به جنابعالی اینطور انتقاد کنه همین عکس العمل رو داری این اقا به چندین میلیون طرفدار رییس جمهور اهانت کرده البته وقتی هزینه اهانت به رییس جمهور 50 هزار تومن ناقابل باشه همه وسع مالی اون رو دارند (9945)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۱۴:۰۱:۲۳
انتقاد آره فحش نه (10075)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۲:۳۷:۲۶
حرف هاش عین حقیقته. دیگه جناب رئیس جمهور چه اشتباهی می خواست بکنه که هنوز نکرده؟ ایشون استیضاح نشدنشون رو باید مدیون رهبر باشند. (9561)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۲:۴۱:۱۱
چی میگین شما..تویی که این مطالبو نوشتی یعنی الان از وظعیت موجود غزل خانم دسجردی و کارای مسخره شخص دوم مملکت راضی هستی...خدا به شماها عقل بده (9562)
 
علی
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۲:۵۶:۰۶
این آقا تنها به شخص اول مملکت توهین نکرده بلکه به تمام مردم ایران توهین نموده اند بالاخره هرکی هم باشه منتخب مردم است واین نشانه شعور ایشان ایشان است!!! (9565)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۳:۳۰:۲۸
اولا شخص اول نه ، شخص دوم . ثانيا" يك كلاغ چهل كلاغ كردن هر جور دلشون خواسته جمله بندي كردن ، ثالثا وقتي كسي حرف تو كلش نميره چجوري بايد هاليش كرد؟ (9669)
 
فاطمه
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۳:۴۸:۳۸
داریم تو بدبختی دست و پا میزنیم
یکی که حرف دلمون رو میزنه
میگید توهین کرده؟
خدا عقل بده (9673)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۱۴:۰۲:۴۹
پس حرف دل شما فحشه واقعا که لیاقتت همین استاد به اصطلاح اخلاقه (10076)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۳:۰۷:۲۳
راست گفته نقویان هرچه گفته دمش گرم (9566)
 
انسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۳:۰۹:۴۲
اگر عین گفته استاد نقویان در نظر گرفته شود درست فرمودند اما اگر خلاصه انرا در سطور اول متن بخوانیم کمی دور از ادبیات ایشان است .خلاصه نویسی شما عیب دارد فرمایشات استاد کاملا درست وموءدبانه است چون در مثال جای هیچ مناقشه ای نیست. (9568)
 
ابراهيم
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۰۰:۳۷:۱۴
خوب زنگ بزند (9582)
 
بنیامین
United States
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۰۰:۳۸:۳۱
تمام حرف های آقای نقویان درست است واقعا مردی است که به فکر عموم مردم است.اگه کسی کارش نمی لنگه می آید وجواب پس می دهد..تمام حرفاش عین حقیقته ازقدیم هم گفتن حقیقت تلخه. (9583)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۱:۲۷:۰۸
خوداحمدی نژادادبیات چاله میدانی رارواج داد
سایت اول نیوزچرانظرات مرامنتشرنمیکنی (9631)
 
شاهین
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۱:۳۶:۲۷
اگر یک روحانی نترس پیدا بشود ایشان است خدا زنده نگهدارتشان (9634)
 
ایرانی
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۲:۵۷:۴۴
آقای نقویان اگه مردی خودت یه کاره بشو اگه راست میگی رییس جمهور بشو تا ببینیم چند مرده حلاجی اینقدر توهین به جناب دکتر احمدی نژاد نکن تو از مملکت داری چی میدونی که توهین میکنی ما روی شما یه حساب دیگه میکردیم اما با این حرف ها از چشم ما افتادی . ازت متنفریم باید مجازات بشی. (9657)
 
هموطن
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۱:۱۵:۲۹
اقاي نقويان حرف دل مردم روگفته بي ربط هم نگفته انتقادكردن توايران ازريس جمهورشدن مشكلتره جناب دكتربقول شما خيلي جالب حرف ميزند البته فقط حرف اما عمل درش نيست شما هم اگه واقع بين باشي باشنيدن حقيقت نبايد گوينده ازچشمتان بيفتداگرچنين است كه حقيقت برايتان تلخ بيايدهمان بهتركه ازادانديشان ازچشمتان بيفتند (9721)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۳ ۰۱:۰۱:۴۸
اگر مرد بود که چشماشو نمی بست و این طوری چنین حرفهای بی خردانه و توهین های بی ادبانه را به شخصِ دومِ مملکت و نمایندهء ملتِ ایران , نثار کنه !!!!!!.......متاسفانه تصور میکنه که شاید روزی , دری به تخته بخوره و تصادفا" و اشتباها" , خیال و رؤیایِ رئیس جمهور شدنش ؛ به حقیقت بپیونده . (9734)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۳:۰۲:۵۷
ما اگه 4تا مانند نقویان داشتیم وضعیتمون این طوری نبود. (9660)
 
سهیل
France
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۵:۱۵:۲۰
من قصد حمایت از رییس جمهور ندارم ولی تا زمانی اقای احمدی نژاد رییس جمهورند هرگونه اهانت به ایشان اهانت به همه مردم ایرانه(انهاییکه به ایشان رای داده اند) متاسفانه اقای نقویان اخساسی برخورد کرده اندوپا را از گلیم خودشان فراتر نهاده اند. (9686)
 
سام
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۵:۳۵:۱۵
يك نفر داره واقعيت را بيان مي كند٠آفرين به أيشان كه حرف دل مردم را بيان مي كند (9687)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۹:۲۵:۲۹
ایشون اینچنین که نوشتین سخنرانی نکردن موارد فوق قابلیت تعقیب قضایی داره (9709)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۹:۲۷:۳۱
جناب نقویان شیر مادرت حلالت باد.
معتقدم توهین نکردی حقیقت را گفتی.
جناب رئیس جمهور،شایسته این ملت فداکار نیست.خداوندا از اینکه این اشتباه را کرده ایم از ما درگذر.به تو پناه می بریم (9710)
 
هادي
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۱۹:۳۸:۱۲
نقويان اولين نفري نيست كه اين گونه صحبت مي كند قبلا" مداح صدا وسيما ، حداديان نيز سخنان دلنشيني در باب منزلت آقاي احمدي نژاد فرمودند . آلبته از اين آقايان كه كوه ادبند نمي توان انتقاد كرد
ولي انصافا" اين نظر را نمي زاريد!!! (9712)
 
امیر
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۰:۲۸:۲۷
سلام، همانطور که هشت سال پیش از روش و منش و ساده زیستی احمدی نژاد دفاع میکردیم الان نیز بدون روی دربایستی نمیتوان از انحرافات کاملا آشکار وی چشم پوشی کرد و آنچه را که روشن و واضح است نمیتوان انکار کردولو اینکه رییس جمهور باشد.خدا همه را در خط ولایت ثابت قدم نگهدارد (9717)
 
m
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۲:۵۴:۳۲
با سلام نقویان چرابه نماینده 75 میلیون نفر توهین نموده او به اقای احمدی نژاد توهین نکرده بلکه به جایگاه دومین مسئول کشور توهین کرده اگر از منبر به پایین نیاوردیمش چون پیرو رهبر فرزانه ای هستیم که تا مورد تایید ایشان باشد ما سکوت خواهیم کرد (9727)
 
ایران دوست
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۲۳:۱۲:۱۸
معلم اخلاق اخلاقیات را یاداور شخص دوم مملکت شده و این عین اخلاقیات است (9728)
 
مليكا
۱۳۹۱-۱۰-۱۳ ۰۹:۵۶:۵۱
خيلي بي ادبي من فكر نمي كنم تو يك آيه قرآن را براي درك شعورت خوانده باشي رئيس جمهور بد اما تو اي آخوند چطور به خودت اجازه ميدي كه در يك محيط آموزشي دانشجويي اين قدر بي ادبانه صحبت كني حيف از كلمه روحاني كه روي تو بگذارند (9751)
 
حسین
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۰۰:۰۱:۵۵
جادارد مدعی العموم از حق مردم دفاع کند. (9796)
 
مهری
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۰۰:۰۵:۰۴
آقای نقویان ما از نوع سخنرانی شما لذت می بردیم غافل از اینکه شما از خدا غافل شدید و در دام شیطان افتادید مسلم غربیها از شما حمایت خواهند کرد و این همان وقتی است که امام فرمودند هر وقت غربیها از شما تعریف کردند نگران شوید. تا دیر نشده مانند سران فتنه توبه کنید و اگر به گفته ی خودتان مردید پشیمانی خود را علنی اعلام و از مردم بزرگ ایران عذر خواهی کنید شاید مردم شما را ببخشند . اینها درسهایی است که شما در سخنرانی ها به مردم آموزش می دادید افسوس از عالم بی عمل (9798)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۲۳:۰۰:۵۳
دمش گرم حاجی (9869)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۰۰:۱۱:۰۹
دیواری کوتاه تر از دیوار احمدی نژاد پیدا نکرده اند که همه مشکلات را گردن او بیاندازند . (9885)