۹
 
در گفتگو با اول نیوز مطرح شد؛
واکنش ذوالنور به پیام سید حسن خمینی
حجت الاسلام ذوالنور در گفتگو با اول نیوز در انتقاد از پیام تسلیت اخیر سید حسن خمینی به یکی از سران فتنه گفت: ما شخصیت ها را به ولایتمداری شان می سنجیم و این عمل سید حسن آقا شاید بخاطر رودربایستی و روابط گذشته با برخی افراد باشد و امیدواریم که صرفا همین باشد.
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۳۱
کد مطلب: 17958
 
واکنش ذوالنور به پیام سید حسن خمینی
 
 
حجت الاسلام ذوالنور در گفتگو با خبرنگار سیاسی اول نیوز در انتقاد از پیام تسلیت اخیر سید حسن خمینی به یکی از سران فتنه گفت: ما شخصیت ها را به ولایتمداری شان می سنجیم و این عمل سید حسن آقا شاید بخاطر رودربایستی و روابط گذشته با برخی افراد باشد و امیدواریم که صرفا همین باشد.

به گزارش اول نیوز، چندی پیش در سایت رسمی سید حسن خمینی نامه ای با مضمون پیام تسلیت به یکی از عوامل فتنه منتشر شد که طی آن فوت پدر همسر وی را تسلیت گفته بود.


آنچه محرز است جرم عوامل فتنه می باشد که پس از گذشت ۳سال از ادعای باطل و عملکرد خود نه تنها نادم نیستند، بلکه در هر فرصتی بر آن پای فشاری می کنند. در این شرایط همدردی با معاندان نظام و مردم چه معنی و مفهومی را در بردارد؟
آیا از سر رودربایستی است یا ...؟
به هر صورت از نوه ی بنیانگذار انقلاب توقع است تا روابط قدیمی و رودربایستی ها را بر خواست و اراده ملت ارجح ندانسته و به نظر عموم احترام بگذارد.

این نظام به بهای کمی بدست نیامده که اشخاصی با نام نخست وزیر امام (ره) بخود اجازه دهد تا منافع نظام و مردم را به خواست خودخواهانه خود به مخاطره بیندازد و همه ی اصول را دستاویزی برای رسیدن به مقاصد شخصی قرار دهند و ندایی را سر دهند که دشمنان داخلی و خارجی سال ها در فراقش حسرت به دل مانده بودند.
۹ دی مردم با حضور میلیونی خود با سران و عوامل فتنه اتمام حجت و خیلی صریح و روشن موضع خود را مشخص و از فتنه گران و حامیانشان اعلام انزجار کردند.

در این باره حجت الاسلام ذوالنور جانشین پیشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در گفتگو با اول نیوز اظهار داشت: فرمایشات حضرت امام (ره) برای ما حجت است. ایشان فرمودند "میزان در هر فردی حال فعلی اوست."

وی افزود: ممکن است کسی با حضرت امام (ره) نسبت خانوادگی نداشته باشد اما جان و مال خود را در راه اهداف و آرمان های حضرت امام (ره) فدا کند و بالعکس. لذا روابط سببی و نسبی دلیلی بر تائید یا رد افراد نیست.

جانشین پیشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران اظهار داشت: ملاک سنجش و ارزیابی افراد، پیروی از خط و آرمان های امام و اصول و ارزش هایی است که حضرت امام (ره) همه زندگی خود را پای آن گذاشت و درخشان ترینش ولایت و ولی فقیه است.


ذوالنور میزان همراهی و تبعیت از ولایت فقیه را محک ارزیابی اشخاص دانست و افزود: ما شخصیت ها را اینگونه می سنجیم و این عمل سید حسن آقا شاید بخاطر رودربایستی و روابط گذشته با برخی افراد باشد و امیدواریم که صرفا همین باشد.

وی در ادامه موضع گیری سران فتنه و آثار خیانتبار فتنه را برای مردم روشن و مبین دانست و گفت: مردم انزجارشان را نسبت به مواضع سران فتنه نشان دادند حال اگر کسی به مواضع عوامل فتنه نزدیک شود و از مردم و انقلاب فاصله بگیرد بازنده خواهد بود. لذا بایستی دقت شود تا از مسیر انقلاب و مردم دور نشده و جا نمانند.
بازگشت به ابتدای صفحه
 
Share/Save/Bookmark
 


۱۳۹۱-۱۱-۰۴ ۱۹:۵۶:۲۱
این چه منطقی است اقای ذوالنور دارد (10918)
 
حمید
۱۳۹۱-۱۱-۰۵ ۰۹:۴۶:۲۲
برادر عزیز : بیشتر این تورم بخاطر تحریمه و علت تحریم هم خود ما مردمیم من و توئی که در سال 88 بدون دلیل منطقی اسرار بر تقلب کردیم و امید را در دل دشمن زنده کردیم دشمنی که بعد از اعلام 85% حضور در انتخابات گفت با ایران باید وارد مذاکره شد اما چند روزبعد موضعش عوض شد
اگر ناامنی بشه مثل سوریه دشمنای خارجی میاد پای کار و اون وقت پای ناموس میاد وسط به این فکر کن شاید یکی از اونا ناموس خودت باشه می ارزه عزت و شرافت خودت رو با سیری شکمت عوض کنی (10963)
 
۱۳۹۱-۱۱-۰۵ ۰۹:۴۷:۵۶
همین بود علت واکنش آقای ذوالنور (10964)
 
حسین
۱۳۹۱-۱۱-۰۴ ۲۰:۵۱:۳۴
آقای کراواتی را ؟؟؟!!!! (10921)
 
2013
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۰۵ ۰۹:۴۴:۴۵
جناب سید حسن یا حسن خالی بهتره بگیم آخر کار دست خودش میدهد البته شاید هم داده که صداش بعدا در میاد
انسان عجیب و غریبی هست ولی آیا واقعا یادگار امام هست ؟؟؟؟؟ (10961)
 
هادي
۱۳۹۱-۱۱-۰۶ ۱۸:۳۱:۲۶
جمله ي آخرت خيلي بي ادبانه بود ! (11032)
 
حمید
۱۳۹۱-۱۱-۰۵ ۰۹:۵۳:۱۱
اطاعت از ولی فقیه در زمان غیبت اطاعت از خود امام زمان است و هر کس از دستور ولی فقیه سر باز زند از دستور امام زمان سرپیچی کرده است و این یعنی .... (10965)
 
خواب
۱۳۹۱-۱۱-۰۶ ۰۱:۳۹:۲۳
به نظرم باید با تمام افراد جامعه رابطه داشت چون هر کس خصوصیات منصر به فردی داره و خواصی داره که شاید بقیه نداشته باشن وباید از وجود همه استفاده کرد هر چند که با ما مخالف باشن مهم حل مشکلاته مهم پیشرفت کاره درسته (11016)
 
دکترعبدالوهاب حسینی
۱۳۹۱-۱۱-۰۷ ۰۹:۱۲:۵۰
خداراقسم میدهم به وجود نازنین صاحب الزمان انقلاب ماراازهرگزندوآسی وازدست هردشمنی حفظ نماید////زمان حساسی است///جانم فدای رهبرم واین انقلاب (11063)